This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

3 Zittende geisha's
Starting price 100 EUR

Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Result: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

3-Tands lans
Starting price 600 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

Antiek pistool
Result: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Amandelgeslepen fruitschaal
Result: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Karaf met slijpwerk
Result: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G

Klemband zilver
Starting price 25 EUR

Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr

Karaf + 6 glazen
Starting price 35 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

2 Munten
Starting price 50 EUR

Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR

Kavel Romeins
Starting price 150 EUR

Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...

Kist gewichten
Result: 135 EUR

Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.

6x Halve gulden
Result: 25 EUR

Kavel van zes munten van 1/2 gulden Nederland: 1x1930, 2x1929, 1x1909 en 1x1928 Cond.: FR

9 Zilveren dubbeltjes
Starting price 60 EUR

Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.

3 Delen glas
Starting price 45 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

Waaier achter glas
Result: 100 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.

2 Duitse penningen
Starting price 25 EUR

Twee Duitse penningen jaren 50, 1x zilver en 1x nikkel Cond.: ZFR

Kunstglazen schaal
Starting price 60 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

6 Antieke roemers
Starting price 30 EUR

Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

Broche naaldenkoker RG
Starting price 150 EUR

Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm

Ring GG valkenoog
Starting price 100 EUR

Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55

Kristallen oorkaraf
Starting price 100 EUR

Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...

Gouden 10G
Starting price 150 EUR

Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR

Domplein Milaan
Starting price 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

Album DDR
Starting price 160 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van de DDR met ca. 1850 zegels, gestempeld en ongestempeld 31x23x3cm. Cond.: R-G