J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G
Prachtige grote zilveren dekselbokaal met vuurvergulde binnenzijde, versierd met florale motieven. Met gravure "Die offiziere der vereinigten Artillerie und IngenieurSchule am 1. Mai 1852" Dem Herrn W...
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...
Collier met bloedkoraal en parel met antieke GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 6mm en 2 rijen zoetwaterparels, ø 6 mm, bevestigd aan een grote antieke sluiting met fili...
Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U
Unieke Hanger WG 750/000 met een Zuidzee parel en diamanten. Mooie sierlijke hanger met royale Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 diamantjes ca. 0.023 crt. Lengte hanger 32 m...
Tweekleurige bronzen empire pendule ca. 1820 met Romein en fakkel (tevens Romeinse voorstelling op onderkast). 8-Daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. In zeer goede werkende staat zonder b...
Grote vuurvergulde antieke bronzen empire pendule met soldaat, hond en waterbron. Tweekleurig brons, 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in zeer goede werkende staat 44x32x12cm.
Bijzonder fraaie grote 3-pits zilveren kandelaar, rustend op 4 dolfijnpoten en met 2 dolfijn kandelaar armen, 925/000, ca. 1560 gr., H. 47xvoet ø 15cm. Kandelaar breedte 30 cm., Cond.:U
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...
Zeldzame zeer grote oude Kathe Kruse etalagepop ca. 1950 met groot stoffen lichaam. Werd gebruikt om Kathe KRuse poppen aan te prijzen, in goede staat 108cm.
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G
Broche zilver, 835/000 met bloedkoraal camee. Vroeg 19e eeuwse zilver broche, 42x53, met mooie bloedkoralen camee. Om de camee zit een rand met kleine bloedkoraaltjes en een rand met markesietsteentje...
Oorstekers, WG, royaal bezet met diamanten. Oorstekers, half om het oor, met over de oorsteker verdeeld 2 rozetten met briljanten versierd aan de randen met baquette geslepen diamanten. 1.03ct TW/VSI....
Groot bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een violist. Gesigneerd Raingo Freres, in zeer goede staat H.: 57cm. (mooie patina)
Vuurvergulde bronzen pendule Louis Quinze ca. 1760 onder stolp met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Wit marmeren voet (hoekje gerestaureerd) en midden-bovenop mist een figuur. Verder in goede origi...
Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...