This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Chin. kom + dekseldoos
Result: 75 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw met figurendecor; 1x kom 6xø12cm. en 1x dekseldoos 4xø8cm. Cond.: G

Zilveren dienblaadje
Result: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

Zilveren candyschaal
Result: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U

Zilveren tabaksdoos
Starting price 350 EUR

Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...

Zilveren suikerschep
Result: 50 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,

Mahoniehouten bureau
Result: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Vitrinekast
Starting price 1.000 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...

Chinese gele schotel
Result: 800 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Kruis
Starting price 20 EUR

Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G

18 Duitse munten
Result: 50 EUR

18 Diverse zilveren Duitse munten

5 Bekers, Gijs Kraan
Starting price 15 EUR

Vijf moderne keramieken bekers door Gijs Kraan, 6xø8cm., Cond.:G

Pors. tafelopzet, putti's
Starting price 90 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..

Grieks porselein
Starting price 20 EUR

Kavel Grieks porselein en Hollands aardewerk o.a; Koninklijk Goedewaagen, Koninklijk herdenkingsbord 1938 geboorte Cond.: R-G

Lampetstel
Result: 30 EUR

Oud Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.

4 Delen porselein
Result: 20 EUR

Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G

Imari theepot
Starting price 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.

4 Chinese kommen
Starting price 50 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G

2 Goudsteen kommen
Starting price 40 EUR

Twee Hollandse 19e eeuwse goudsteen kastkommen met bloemmotief in zeer goede staat 7xø15cm.

Plateel vaasje, 2 oren
Starting price 65 EUR

Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.

2 Pors. borden 18e eeuw
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bloemen en vazen decor (minimale randschade) ø23,5cm. Cond.: R-G

3 Vazen, Blue Mountain
Starting price 20 EUR

Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G

Chin. jardiniere
Starting price 40 EUR

Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.

Chinees trekpotje
Starting price 30 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met bloemen- en vlinderdecor 20e eeuw 8x19xø12cm. Cond.: G

Chinese inktsteen, zwaard
Starting price 80 EUR

Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.