This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Engelse commode
Starting price 80 EUR

Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.

Chinees bord
Result: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G

2 Perzische tafellopers
Starting price 30 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

2 Lampen, Wedgwood
Starting price 30 EUR

Twee Wedgwood keramieken tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø30cm. Cond.: G

Antiek worteldoek
Starting price 20 EUR

Oud handgewoven worteldoek in goede staat 83x80cm. Cond.: G

Gesig. bord, keramiek
Starting price 15 EUR

Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G

Bronzen man met slang
Starting price 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

3 Oude borden Delft
Result: 10 EUR

Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Starting price 20 EUR

5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

Engels blauw servies
Starting price 15 EUR

Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R

Mokkaservies
Starting price 30 EUR

Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G

Chinese vaas + deksel
Starting price 35 EUR

Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G

Buffetkast
Starting price 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Schilderij, Frans Manders
Starting price 150 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G

Petroleumlamp, ijzeren voet
Starting price 30 EUR

Duitse petroleumlamp ca. 1900 met gietijzeren voet en messing reservoir in goede staat 55xø15cm.

Bronzen Jezus
Starting price 80 EUR

Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G

Bronzen zittende schrijver
Starting price 80 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

3 Kleine bronsjes
Starting price 60 EUR

Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G