Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Meissen porseleinen koffiekan uit de Knaufzeit, roosje op het deksel heeft chips af 21x15xø11cm. Cond.: R
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Collier en armband zilver, 925/000. Filigrain spinnetjes op schakels met haakslot. Vermoedelijk Portugees. Lengte collier 40,5 cm, armband 17,5 cm. ca 102,3 gr
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.
Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Zes 19e eeuwse handbeschilderde empire vazen (beschadigd) + een empire inktvaatje 17x31cm. Cond.: M
Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.
Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...
Armband, GG 585/000, met Toermalijn en Amethist. Grove stevige Gourmet armband, 5 mm, met 5 edelstenen, ovaal cabouchon geslepen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Lengte 18 cm, c...
Arnhems platelen petit-four set ca. 1930, gemerkt W.B. Tristan Arnhem Holland 39/3. In goede originele staat 8x20x16cm.
Zilveren, 835/000, gembercouvert (als nieuw) met scherpe florale graveringen op voor-en achterzijde van de bak en de steel. MT: A.J.Driesen, Utrecht ca. 1924, 17.5-18.5cm., ca.76gr.
Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.
Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...
Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G
Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G
Tafel petroleumlamp ca. 1880 met compositie metalen plated voet en kristallen reservoir, in goede originele staat 53xø26cm.
Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.
Slavenband, WG 585/000, met Briljanten. Smal model armband met in het midden een stuk met 2 rijen Briljanten. Op de band zitten verlopende stukjes met wat kleinere Briljanten. De armband is voorzien v...