Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U
Ring GG, 585/000, met aquamarijn en briljanten. De strakke forse ring, ca 12 mm breed, heeft een aquamarijn in de vorm van een fantasie triangel. Naast de steen zitten aan weerszijden diverse briljant...
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G
Oude Hollandse houten wandbarometer ca. 1930 met olifantenkop en borstelset. In goede originele staat 43x22x5cm.
Grote wandbarometer 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junker Electronic in zeer goede staat 94x23x5cm. Cond.: G
Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.
Koperen turfemmer 19e eeuw met hengsel in goede staat 30xø34cm. Cond.: G
Antieke Louis Philippe tafel petroleumlamp met nikkelen voet (met rocailles) en glazen reservoir 48xø14cm. Cond.: G
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Art Nouveau Jugendstil koffiestel ca. 1900 2-kleurig. Messing en koper, gemerkt C. Kurz en Co Tifl 1668. 5-Delig, paar lichte deukjes 24x37x29cm. Cond.: G
Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G
Oud/antiek handbeschilderd Oosters raamkozijn, gemaakt van metaal en hout 20e eeuw 67x53cm. Cond.: G