Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G
Twee zilveren dollars China, Republic en Kwang-Tung provincie 1909-1911 Y206 + Y329.6
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
4 Munten China; 2x China dollar Yuan 1914-1921 + 20cents/2 China 1914-1926 Y329.Y en Y327.335
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Twaalf zilveren munten o.a; Frankrijk, litouwen, Rep. Ceska, Italië, Zweden,Cond.: FR-ZF.
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G
Uniek Ebel horloge, GG 750/000, mechanisch opwind, met bruin lerenband. Rechthoekige kast met goudkleurige wijzerplaat en Romeinse cijfers. Een bijzonder model!
Antieke Chinees bronzen kaarskandelaar, ca. 1900, met olifanten en bloemendecor. 22xø7cm., Cond.:G
Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm
Oude Hollandse houten wandbarometer ca. 1930 met olifantenkop en borstelset. In goede originele staat 43x22x5cm.
Grote wandbarometer 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junker Electronic in zeer goede staat 94x23x5cm. Cond.: G
Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G
Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.