Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.
Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G
Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.
R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G
C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.
Notenhouten Henry Deux buffet met volle zuilen. Snijwerk in de panelen en originele kroonlijst met tollen ca. 1880. In goede originele staat, krimpnaad in blad 220x154x52cm. Cond.: R-G
Doosje met diverse munten o.a; 2x Silver Wedding Crown 1947-1972 Queen Elizabeth, 1x Gibraltar Crown 1967, 1/2 cent NL 1934, en andere Duitse, Nederlands en overige munten.
Boek buitenland, tevens zilver o.;a Duitsland Olympiade 1972, koersgeld en Marokko 500 Francs, zilver en diverse andere landen
Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G
Tien x zilveren 50 gulden Nederland Proof, 1982-84-87-87-88-90-91-94-95-98
Designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. Gesigneerd 50x84x124cm.