3 Munten België; 1x 5 cent 1901 PR-, 1x 1 centimes 1850 FR/ZF en 1x 10 centimes 1920 Gent (Karton)
W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G
Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G
Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G
Twee oude messing miniatuur kandelaars; 1x 19e eeuwse schuifkandelaar en 1x kandelaar 20e eeuw 6-7cm. Cond.: G
Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G
Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G
Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.
Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G
3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G
Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G
Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G
Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M
Oud porseleinen Hummel bordje 1993, meisje wast haar pop. Ø19.3 cm., Cond.:G
Keramieken tablet met bloemendecor ca. 1920 (genummerd) ø30cm. Cond.: G
Twee aparte Societe Ceramique keramieken kommen ca. 1890. Voorstellend boeren karikaturen in Hollands landschap 6,5xø11,5cm. Cond.: G
Twee witte Duitse Hutschenreuther Lorenz vazen. Om-en-om glazuur en mat bisquit porselein bewerkt 2e helft 20e eeuw 26xø15cm. en 24xø12cm. Cond.: G
Duitse porseleinen dekseldoos met bloem- en gouddecor, gemerkt Thomas Bavaria 1263 2e helft 20e eeuw 7x16x16cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen met houten crucifix 19e eeuw in goede staat 40x20cm. Cond.: G
Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G
Duits keramieken vaas ca. 1960 met blauw glazuur, op de bodem "Handarbeit" in zeer goede staat 16,5xø9cm. Cond.: G
Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M
2 Oude kop en schotels Vohenstraus Johan Sellmann Bavaria 20e eeuw, 1 met wapen en opschrift: Es braust ein Ruf wie Donnerhall, 1 met wapen en opschrift Joh.Schütze Deutschland, 10xø15 cm., Cond.:G
13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G