Grote bronzen uil met groene patina, geplaatst op marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Antiek art deco figuur van messing op marmeren basement. Danseres/jongleur met ballen. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Bronzen art deco danseres met tamboerijn. Plated. Slijtage. Circa 1910. Geplaatst op marmeren basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen skelet op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.
Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.
Tiger N. Chan. 1999. Bronzen golfspeler, geplaatst op houten basement. Afmeting: 20 x 38 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddhistische figuren met bladgoud. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Houten Nigeria Ekoi Ejagham beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Oude bronzen Oosterse staande boeddha figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws brons. Ongesigneerd. 1x Buste Romein met helm. 1x Figuur op vergulde piedestal. 1x Buste van man op console. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Indisch Ganesha figuur, gemaakt van zandsteen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.