Andy Warhol. 21e Eeuw. Butterfly. Screenprint op papier published by Ronald Feldman. Afmeting: H 96 x B 96 cm. In goede staat.
L. Lefebere, 1884. 1812 - 1902. Dorpsgezicht met vrouwen die de was ophangen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 36 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Expressionistische regatta. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 100 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '90. Epreuve de artiste. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 64 x B 74 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. 53 - '86. Nr. 168/200. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
Twee aquarellen van J. Cameron. 1948. Chinoiserie stillevens. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Ger Meinema. 1939. Landschap 'Dal'. Gouache op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Bart de Graaf. 1946 - . Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Conrad Kiesel. 1846 - 1921. Duitse School. Achter-glas meisjes portret. Olieverf op glas. Afmeting: H 14 x B 10,5 cm. In goede staat.
Monogram RR. 1948. 't Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 45 cm. In redelijke staat.
G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Burger, 1886. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21,5 cm. In goede staat.
S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1960. Riviergezicht met boerderij, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.