Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-
Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...
Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een paradijsvogel, royaal bezet met turkooisstenen, rond en ovaal cabouchon geslepen. 88x120mm. ca 41,9 gram. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...
Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek zilveren tafelstuk/dienblad, 925/000, rond gecontourneerd model met aculadevormige opstaande rand voorzien van palmetten. Geplaatst op 4 gekrulde poten. ø54x5cm. Het blad is versierd m...
Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....
Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...
Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...