Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.
Twee keramieken Art Deco boekensteunen met pierrot. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...
Vier antieke Duitse Rosenthal porseleinen schalen. Circa 1920. Bavaria. Model Ph. Rosenthal. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Eén kleinere schaal chip bodemrand. Afmeting: 24 - 39 cm. In redelijk/...
Antiek tien-delig Majolica gebakstel. In bladeren-vorm. Circa 1910. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Delftse polychrome Fayence schotel met bloemvaas decor. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Duitse Royal Bonn keramieken wandschotel met Art Deco decor. In de stijl van Colenbrander. Circa 1915. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Makkum, Jan van der Vaart. Getordeerd aardewerk. Mulitple. 70-er Jaren. Witte vaas, chip. Kaarskandelaar, goed. Afmeting: 9,5 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Shiwan Ware figuur. Geisha met bloemen op rotsblok. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Vijf keramieken creamware vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit; vier Wedgewood vazen + één Lenox U.S.A. vaas. Afmeting: H 17 - 28 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vierdelige porseleinen mokka-set met goud decor. Duitsland. Bavaria Waldershof Germany. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde porseleinen design borden. (1) Corneille, L 'ete Commencant. (2) Anton Heyboer, 1995, Laat de zon in je hart nooit ondergaan (Schoonhoven). Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica aap met hoed, 'ärgere dich nicht'. Mogelijk Bernard Bloeh. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws goudsteen serviesgoed. Keramiek. Bestaande uit: Drie kop + schotels, twee suikerpotten, één melkkan. Eén chip bij melkkan. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee delen Deens porselein. 20e Eeuw. 1x Bing en Gröhndahl porseleinen forel. 1x Royal Copenhagen porseleinen fuut. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse fayence sierschotels. Octagonaal. Vrouw met Amor in landschap. Monogram V.P. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies op handbeschilderd presenteertablet, met portretten in bodem. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop + schotels. Eén kop chip, één kop haarli...
Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen miniatuur porselein. Europa + China. 20e Eeuw. Eén cilinder vaas gerestaureerd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek keramiek. Holland. Twee knobbelvazen, ongemerkt, circa 1900. En een oranje-bitter karaf 'Oranje bloeit voort'. Bootz koninklijke plateelbakkerij. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat...
Antieke Gouda plateel vaas. Nr. 112. Jugendstil. Schilder M.IJ. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Engelse porseleinen Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...
Duitse Goebel aardewerken buste van Frederick Chopin. Op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd G. Bochmann. Afmeting: In goede staat.
Italiaanse porseleinen tafelschaal met putti en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Eén minimale chip aan bloem. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen oud porselein. Bestaande uit een; Schierholz opengewerkte mand met floraal/goud decor. En een Herend porseleinen dekseldoos met floraal decor + opgewerkte roos, chip roos. Afmeting: 9 - 11 ...
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
19e Eeuwse zwarte terracotta Wedgwood Basaltware trekpot. Afmeting: 9,5 x 14,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Philips Tichelaar Makkum wandbord. 25 Jaar jubileum Philips 2002. Afmeting: 7 x Ø 32 cm. In goede staat.