Philips luidspreker. Bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Antiek Chinees muziek instrument met zes bellen. Kopergeslagen met bamboe. Circa 1920. Afmeting: 83 x 40 x 65 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Vijf oude + antieke ovale lijsten. Messing, hout en verguld. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11,7 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Twee oude messing boekensteunen met kraanvogel bustes. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...
Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Antiek vergulde gipsen wandconsole met fratz. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 32 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse microscoop in eikenhouten kist + accessoires. Nummer 3215. Handelshaus Wuma Berlin-Charlottenburg. Circa 1930. Afmeting: 37 x 18 x 22 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 22 Karaat. Met certificaat. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,2 gram. In goede staat.
Groot lot diverse oude/antieke munten zeer interessant lot. Hoofdzakelijk Duitsland + Nederland. Divers. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Gouden vijf gulden munt in folie. 1912. Naslag. Wilhelmina. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa ........... In goede staat.
Lot antieke muntstukken divers zeer interesant . Onder andere; bodemvondsten V.O.C. et cetera. Afmeting: 1 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische woordenboeken in perkament. (1) Woordenboek Frans naar Hollands, 18e eeuw, rug licht los + eerste blad mist. (2) Dictionnaire portati F en Hollandois. Francois Peter Marin, II deel ...
Antiquarisch oud + nieuw testament uit 1968, herdruk. Met kopergravures naar Pieter Mortier Amsterdam. Afmeting: 9 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Twee Hollandse messing bewerkte kastanje-poffers. 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 54 cm. In goede staat.
Japanse Katana (kopie). Plus wandelstok met meerschuimkop en een Zuid-Duitse wandelstok met bewerkte bijl als handvat en Duitse voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 92 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Oud Engels messing sextant. Gemerkt Stanley London. Messing + ijzer. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen rococo wandkandelaar. Circa 1900. Afmeting: 53 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp met leeuw en gebloemde kap. Circa 1910. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing kapitellen in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren lamp met monogram op bodem en originele groen glazen kap. Mogelijk Arts & Crafts. Jungendstil. Circa 1915. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse smeedijzeren wandblaker met bronzen putti's. Afmeting: 67 x 36 x 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse neo gotische messing kaarskandelaren met ridders. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing getorste kaarskandelaren. Engeland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse tinnen theepotten. Divers. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem &...
18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Groot oud houtgestoken reclame object. Engels melkmeisje. 20e Eeuw. Fresh diary produced daily. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.
Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke opalineglazen staande petroleumlamp met vergulding en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.
Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.
Bijzondere 18e - 19e eeuwse Perzisch vergulde bronzen dekseldoos met damascene floraal decor. Met slot + sleutel. Afmeting: 9 x 18,5 x 12,5 cm. In zeer goede staat.
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Oud terracotta hoofd op standaard. Cambodje, Angkor wat?. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil schenkkannen. Circa 1910. Eén maal messing W.M.F. Duitsland schenkkan. Eén maal tin bewerkte schenkkan met floraal/zon decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Groot 17e - 18e eeuws met schildpad belijmd Heilig kruis. Met houten Corpus Christi. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antieke Perzische olielamp. Blauw-groen geglazuurd. Mogelijk Nishapur. Afmeting: 7 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Met polychromie. Twee kommen + schaal. Restauraties. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen terracotta. Vijf kruiken + twee bekers. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee delen Nishapur. Iran. 9 - 10 Century. Terracotta kruiken met blauw-groen glazuur. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Notenhout. Functioneel. Géén tand gebroken. Behoeft wel reiniging. Afmeting: 12 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke kijker met meetgraad en waterpasser. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Seize/Empire theestoof. Circa 1800. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede originele staat.
Drie grote gesigneerde houten Russische lakwerk eieren met heilig kruis + religieus figuren decor met bladgoud. Met standaards. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten reiskist met lade + necessaire. Onder andere: flacons, houders, zeepbak, vijl, pincet, vingerhoed, kurkentrekker et cetera. Plated + parelmoer. Complete gave set. ...
Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.
Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.