Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...
Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur servies, 835/000, 5-delig, met een koffie- een thee- en een melkkan en een suikerpot, geplaatst op een rechthoekig gecontourneerd blad met opgesoldeerde elementen. Alle delen zijn v...
Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren doosjes. Eén rond zilveren doosje, 835/000, voorzien van parelrand en monogramgravure: JVC. Voorzien van een vergulde binnenkant. ø6x2cm.MT.: Gebr. Rutgers, 's Gravenhage, jl.:V:1930 En ...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rond gecontourneerde bak voorzien van zaagwerk, bevestigd aan een gekrulde steel met een haan. MT.: A.A.v.Demmeltraadt, Utrecht, jl.:T:1903. 12 cm. ca 38 gram. I...
Kralentas met antieke zilveren beugel. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk, MT.: Jan Omvlee, Leiden, d:1787, met rokhaak, 833/000 in schildvorm met ribdecor en gravure: GEVB. MT.: ...
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.