Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai kom met Foo-honden decor. Met bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 6,3 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chip. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tempelhond-koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse torenklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, rond model voorzien van banden met gegraveerde bewerking. MT.: C.H.Cammans, Groningen, jl.:n:1872. ca 19 gram. ø2,7x5,3cm. Wat deukjes, verder in goede staat
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Zilveren druivenschaar en strooilepel, BWG, druivenschaar versierd met druiventrossen, 15 cm, en een strooilepel met een ovaal gecontourneerde bak en een gezaagde bak met kruisjes, cirkel en komma-dec...
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met 585/000 geelgouden slot. Leeuwarden A. Jongbloed. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 3,5 cm. In goede staat.
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.
Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Lot met diverse zilveren tasbeugels, bestaande uit 3 gecontourneerde tasbeugels voorzien van graveerwerk, 833/000, uit 1879,1906 en 1914, en een portemonnee uit zilver, 800/000. Totaal ca 117 gram. 5-...
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.
Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...
Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat