Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Grote plated messing Noord Afrikaanse kromdolk met been. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...
Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...
Zilveren schuitvormig snuifdoosje, 833/000, versierd met een ribdecor met schild. Schoonhoven. diverse deukjes, 4x2,5x3cm. ca 20 gram. In redelijk goede staat.
Cassette met 12 zilveren ijslepels en opscheplepel, 800/000, met vergulde bakken en stelen met 2 zijdige florale bewerkingen. Cassette gemerkt: Brüder Frank Silberwaaren fabrik, 4 Niederlage Wien. VI ...
Gerrit Jan Derens. 1831 - 1898. Vissersfamilie in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Antiek Fries zakmes met zilveren heft versierd met voluten en figuren. Voorzien van gravure: B.J. 1787/ B.d.J.1894. 8 cm. In goede staat
Zilveren bouilloir, 800/000, met een bolle zilveren kan voorzien van een gelobt decor. Geplaatst op een standaard met brander met gelobt decor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen ca 1884. 20x23x34cm. ca 104...
Lot zilver met 2 naaldenkokers, een breipenhouder en een servetklem met zilveren ketting. Eén naaldenkoker voorzien van een ribdecor en een naaldenkoker met banen voorzien van graveerwerk. 10 cm, een ...
Lot met drie zilveren naaldenkokers, 833/000, één naaldenkoker met een verlopende cilindervormige koker versierd met allegorische voorstelling, MT.: G.Bakker, Sneek, 1812-1819, 10,5cm, één naaldenkoke...
Zeldzame zilveren nootmuskaatraspdoos, 925/000, met rasp en klepje aan de onderzijde, voorzien van stippelgravure en florale graveringen. 5x3x3,3cm. ca 55 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 833/000, gecontourneerd model met medaillons met floraal decor en een gekrulde steel met bloem. De bel is voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: J.M.van kempen, Voorschoten, jl.: ...
Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat
Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...
Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op houten basement. Tabakspot, rond model met ribben, voorzien van een omgeslagen rand, voorzien van een deksel met bloemapplique en een pijpcomfoor rondmod...
Zilveren kannetje, 925/000, peervormig model versierd met een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:n:1872. 15x9x15cm. ca 220 gram. Wat kleine deukjes, verder in goede staat
Zilveren aspergetang, 925/000, versierd met een parelrand. Voorzien van winkelmerk: A.Bonebakker & Zoon. MT.: A.Bonebakker en Zoon, Amsterdam, jl.: z:1884. ca 198 gram. In zeer goede staat
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met gegraveerd deksel voorzien van floraal decor. De randen hebben een lijnenpatroon en de doos is geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van velouren interieur. M...
Lot met vier zilveren miniaturen, 835/000, met een kinderwagen, parapluverkoper, vrouw bij waston en een wagon met ton. Totaal ca 85 gram. ca 2,5x3x3cm. In goede staat
Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...
Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig model met een gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. Het deksel heeft als knop een bloem met bladbewerking. Het geheel is geplaatst op een houten basem...
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...
Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...
Zilveren kandelaar, 835/000, op een vierkant gecontourneerde voet en voorzien van een vierkant gecontourneerd licht. MT.: Jakob Grimminger, Bremen. 10x10x12cm. In goede staat
Jan Luyken. 1649 - 1712. 17e Eeuwse gravure. Oosterse voorstelling met kamelen en figuren. Gravure op papier. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
J. van der Linde Jr. 1887 - 1956. Meisjes portret naar Frans Hals. Aquarel op papier. Afmeting: H 13,1 x B 11,8 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat
Monogram d. 13. Abstracte figuratieve tekening met zwarte inkt waarin getallen zijn verstopt, bomen, varens spin. Tekening op papier. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat
Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
Delfts lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
A. Dukema. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
C. Voorwinde. Rotterdam. 20e Eeuw. Pluimvee bij emmer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Expressionistisch landschap. Zouthuisjes Twente. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Eigenbouw? Friese stoelklok met wekker. Apart model. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Onder andere; 1x 18e Eeuw Etienne Lenoir Paris. Alle uurwerken aangepast naar veerslinger. Niet getest. Afmeting: 2x Ø 9 cm. 2x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Kleine vuurvergulde bronzen Empire vazen-pendule met floraal opzetstuk (origineel). Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten één-deurs vitrine-opzetkast met schappen en tafel kruispoot. Afmeting: 197 x 120 x 38 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met Meissen porseleinen element. Hanger met een grof getorste rand in het midden bezet met een rond porseleinen element met bloemdecor, Meissen. ca 7,2 gram. 37x47mm. In go...
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Royale geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een brede opengewerkte ovale kop met een getorste rand en filigrain bewerking. En 3 gladomzettingen bezet met een rond cabouchon gesle...
19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring voorzien van een rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal 0,50 ct, SI-P, TW Merk Desiree. ø56, voorzien van een certificaat.
Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Hollandse 19e eeuwse eikenhouten neo renaissance kast. Met snijwerk, lijstwerk, cherubijnkoppen, fratzen, ranken et cetera. Circa 1880. Afmeting: 186 x 163 x 165 cm. In goede staat...
Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Armband bestaande uit ronde zetkasten, zigzag bevestigd bezet met een rij rond gefacetteerde amethiststenen en een rij met rond gefacetteerde blauw topazen. ...
Zilveren collier met harthanger, 925/000, met blauw topaas. Fijn ankercollier met een 2 delige harthanger bezet met rond gefacetteerde blauwmtopazen. Grootte hanger 24x24mm. 46 cm. ca 10,3 gram. Nieuw...
Horloge, Phillipe Charriol, Christopher Columbus anniversary Discovery America 1492-1992. Staal met gouden horlogekast voorzien van een goudkleurige wijzerplaat met dag- en datumaanduiding en voorzien...
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan speeltafel met intarsia. Afmeting: 79 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.
Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Engels mahonie kabinet. Victoriaans. Circa 1860. Met gedraaide poten, vier lades en twee deuren. Met origineel beslag. Afmeting: H 220 x B 129 x D 57 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse commode van iepenhout. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 94 x 39 cm. In goede staat.
Boekenkast op klauwpoten met drie deuren. Notenhout. Circa 1920. Renaissance-stijl. Afmeting: B 219 x H 182 x D 52 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.
Armband gemaakt uit 20 zilveren dubbeltjes, 1936-1941, door middel van ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van 2 veerogen. 18 cm. ca 32 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een 6 poot chaton bezet met ene briljant geslepen diamant, 0,28 ct, VSI-TCR. Voorzien van certificaat. ø56. ca 2,0 gram. In goede staat
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Oud Chinees bewerkt figuur, boeddha met kind op lotusbloem. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.