Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...
Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met zotjes/floraal/Foo-hond decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.
Groot lot barnsteen/copal, met diverse colliers, hangers en armbanden. ( 4 colliers zijn gemaakt uit gegoten kralen. ) Totaal ca 800 gram. draad bij 1 collier en 1 armband gebroken. Verder in goede st...
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met Camee. Ovale hanger met een geschulpte en getorste rand, in het midden bezet met een mooi uitgestoken camee. Grootte hanger 20x36mm. ca 3,7 gram. In goede staat
Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...
Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...
Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.