Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.
Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.
Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 19e Eeuw. Met figuren/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse porseleinen schotels met landschappen/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 29 - 39,5 cm. In goede staat.
Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Onder andere: drakenkom, schaaltje met bladdecor, bloempotje met groen glazuur, bloempot grijs craquelé glazuur en lotusbloem schaal. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vissenkom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 28 x Ø 31 cm. In goede staat.
Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met tuin decor, divers. Waarvan: één kop en schotelset goed. Twee kopjes chips/haarlijnen. Eén schotel goed, één schotel haarlijnen. Afmeting:...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Antieke Chinees porseleinen Blanc de chine Quan Yin. 19e Eeuw of ouder. Restauraties. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.