Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antiek tinnen wandhouder met florale gravering, vogel en annotatie 1814. Afmeting: 16 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...
Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.
19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.
Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.
Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.
Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...
Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote bronzen fontein met meerminnen en wateropvang. Neo Renaissance. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 83 x 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...