This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Cloisonne tafelklok
Result: 120 EUR

Grote cloisonne messing vergulde tafelklok met floraal decor + emaille portret plaquettes aan de zijkanten. Mechanisch, acht-daags, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 22 x 22 x 9 cm. In goede staa...

Engelse lantaarnklok
Result: 250 EUR

Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.

J.C. Haas Fecit. , Figuren bij herberg 'in den aap'
Result: 300 EUR

J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Starting price 525 EUR

Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...

Franse precisie regulateur
Starting price 1.000 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier
Starting price 80 EUR

Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

Antiek achter-glas schilderij
Result: 100 EUR

19e Eeuws achter-glas schilderij met mahonie lijst. Circa 1840. Met voorstelling van 'schaatsende' heren. Olieverf op glas. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.

Rie de Balbian Verster-Bolderhey, Glazen vaas met bloemen
Result: 100 EUR

Rie de Balbian Verster-Bolderhey. 1890 - 1990. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

W. Hussem, Abstract
Result: 2.250 EUR

Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.

1296
Result: 550 EUR

Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Wim Paradies, Hollands stadsgezicht
Result: 350 EUR

Wim Paradies. Hollands stadsgezicht. Rotterdam. Met oldtimers, figuren en tram. Aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 59 cm. In goede staat.

A. Verwey, Kippen in stal
Result: 90 EUR

A. Verwey. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Zilveren tafelbel, 1858
Starting price 180 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, met gecontourneerd model, voorzien van floraal graveerwerk. Met gecontourneerde steel en voorzien van een bronzen binnenbel. Amsterdam, jl.:Y:1858. ø10x17cm. Rand wat uit m...

Jerre Hakse, Tuin-impressie
Result: 375 EUR

Jerre Hakse. 1937. Tuin-impressie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 24 cm. In goede staat.

Plated bouilloir + theepot
Result: 80 EUR

Twee delen plated. 1x Antiek bouilloir. 1x Theepot. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug
Starting price 100 EUR

Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Venneman?, Abstracte compositie venster
Result: 110 EUR

Venneman? 1973. Nr. 82/190. Abstracte compositie venster. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 39 cm. In goede staat.

Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Starting price 300 EUR

Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Result: 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: H.Ament, Joure, jl.: g:1866. 13 cm. ca 16 gram. minimaal sch...

Stel zilveren broodmanden
Starting price 500 EUR

Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...

Piet Hanja, Hollands landschap
Starting price 70 EUR

Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Fred Arends, Wintergezicht
Starting price 500 EUR

Fred Arends. 1949 - . 20e Eeuw. Hollandse ijspret bij houten brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

2 Zilveren zoutvaten
Result: 100 EUR

Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...

Zilveren bakje met emaille, Russisch
Result: 860 EUR

Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat