Grote cloisonne messing vergulde tafelklok met floraal decor + emaille portret plaquettes aan de zijkanten. Mechanisch, acht-daags, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 22 x 22 x 9 cm. In goede staa...
Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws achter-glas schilderij met mahonie lijst. Circa 1840. Met voorstelling van 'schaatsende' heren. Olieverf op glas. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.
Rie de Balbian Verster-Bolderhey. 1890 - 1990. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Wim Paradies. Hollands stadsgezicht. Rotterdam. Met oldtimers, figuren en tram. Aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 59 cm. In goede staat.
A. Verwey. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met gecontourneerd model, voorzien van floraal graveerwerk. Met gecontourneerde steel en voorzien van een bronzen binnenbel. Amsterdam, jl.:Y:1858. ø10x17cm. Rand wat uit m...
Jerre Hakse. 1937. Tuin-impressie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 24 cm. In goede staat.
Twee delen plated. 1x Antiek bouilloir. 1x Theepot. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
Venneman? 1973. Nr. 82/190. Abstracte compositie venster. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 39 cm. In goede staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: H.Ament, Joure, jl.: g:1866. 13 cm. ca 16 gram. minimaal sch...
Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...
Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . 20e Eeuw. Hollandse ijspret bij houten brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat