Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Groot kleed, veelal blauw, met in het midden diverse bloem decors. Afmeting: 237 x 170 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.