Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Hollands dubbelgebogen mahoniehouten secretaire met florale intarsia en bijzonder mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 125 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.
Drie delen modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 1x Blauw/groene vaas, Murano? 1x Robijn-rode vis, Murano? 1x Mondgeblazen vaas. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen pronkvaas met floraal/slangen en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Met originele doos. Circa 1920. Model nr. 13. Schilder A.P. Decor Volop. Afmeting: 9,8 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oker-kleurige Kang Xi gemerkte schotel. Afmeting: H 5,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Waarvan één met bovenrand schade. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met originele porseleinen console. Krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Hals vaas gerestaureerd. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Fraaie zilveren pronkschaal, 800/000, ovaal model met geslepen kristallen binnenbak met waaierslijpsel en geëtste bewerking. Geplaatst in een zilveren houder op 4 klauwpoten, met medaillons en parelra...
Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.
Buffetkast, ca 1870, uit wortelnoten hout, deels massief en gefineerd, 2 Delig meubel. In goede staat. 230x140x65cm.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Chinees porseleinen Familie Verte bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,3 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 800/000, rechthoekig model met ingesprongen hoeken versierd met een rand voorzien van florale bewerking. 31x45cm. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. ca 1380 gram. In zeer goede ...
Gouden armband, 585/000, met een baksteenschakel,. Voorzien van een groot geelgouden veeroog, ø15,5mm, met eindstukken. De armband is aan 2 kanten draagbaar. De ene zijde is geelgouden en de andere zi...
Zilveren collier en hanger, 835/000, met goud, met diamanten. Fijn ankercollier met een hanger met gouden achterkant bezet met in totaal 8 roosgeslepen diamanten met peervorm. Grootte hanger 14x26mm, ...
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.
Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten globe. Aardglobe door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking R. E. Kalthofen. Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 59 x Ø 46 cm. In goede staat.
Antieke Ansonia mysterieuze pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Compositie metaal. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met zotjes voorstelling rondom. Afmeting: 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai pot met floraal/paradijsvogel decor. Bovenrand restauratie + haarscheur. Afmeting: H 25 x Ø 19 cm. In redelijke staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotels met krab/karper decor. Met bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen terrine met floraal decor. Koperen hengsels missen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Zeldzame Franse gesigneerde natuurstenen pendule stel met vernikkelde bronzen figuren. Door Georgij Dmitrievic Lavrov. Circa 1930. 1895 - 1991. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 36 x 4...
Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 13,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren/fruit en floraal decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor en goudrand. Eén dekselvaas hals gelijmd. Afmeting: H 19 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Chinees porseleinen Capucine kopjes met floraal decor. Eén kopje beschadigd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 6 - 7 cm. In goede staat.
Chinese metalen Ming-stijl Foo-hond met relikwiehouder. Afmeting: 22,5 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur verso + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.