Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat
Zeer grote Chinese porseleinen pot met goudkarpersdecors en 6 bodemmerken. 37x39cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen okerkleurige balustervormige vaas met 6 tekens, bodemmerk. 21 cm. In goede staat
Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren/teksten en goud decor. Met bodemmerk. Met twee schotels en vier deksels. Afmeting: Ø 14 - 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rood glazuur, spelende zotjes en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de Chine dekseldoos met vleermuis/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met landschap/floraal coulissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees blauw-wit porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinese ovale celadon porseleinen schaal met groen/grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Afmeting: 8 x 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren bij kraanvogel decor en verso insekten. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinese miniatuur vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschapdecor. Met bodemmerk. haarlijn. ø42x8cm. In redelijke staat
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met houten deksel en drakendecor. Met 6 tekens, bodemmerk en console. ø13x9cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Familie Rose figuren/goud decor en verse rode glazuur. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij met landschap decor. Handgesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x B 68 cm. In goede staat.
Groot Chinees rolschilderij. Paarden in landschap decor. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: L 136 x 66 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Chinees porseleinen celadon schaal met leeuw decor opgewerkt. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha's bij kraanvogel/goud/insekten decor, verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met draak/phenix/ vleermuis/floraal/gouden decor. Plus verso blauw/rood florale decor. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,3 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 x Ø 23 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein, 1 cup op hoge voet met bodemmerk en 1 drakenbord met bodemmerk. 11-17,5cm. In matige staat
Twee oude Chinese munten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen kraantjes dekselkan met floraal/vlinder decor. Deksel heeft randglazuur schade De pot heeft twee kraan uitgangen en binnenin een zeef. Afmeting: 50 x Ø 22 cm. In g...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met originele porseleinen console. Krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Hals vaas gerestaureerd. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.