Twee delen Chinees porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit; Groen geglazuurde schaal met floraal decor. En een rood geglazuurde vaas met floraal decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel met landschap/floraal en goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). 21e Eeuw. Franse School. Meisje met schep op strand. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees terracotta paard met glazuur. In Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.