Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw
Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.