This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke terracotta buste
Result: 130 EUR

Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'Moeder Gods'
Result: 225 EUR

19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk
Result: 140 EUR

Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.

2x Bronzen kroonluchter
Starting price 100 EUR

Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Starting price 25 EUR

Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Result: 90 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...

Japanse prent
Starting price 250 EUR

Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Result: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel
Result: 300 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...

Statenbijbel 1643
Result: 350 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.

Albast figuur, Naakte vrouw
Result: 450 EUR

Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Kleine zilveren tabakspot, Denemarken
Result: 225 EUR

Ovale zilveren tabakspot, 925/000, versierd met cannelures en een gegraveerde knerrenrand. Voorzien van monogramgravures. Het deksel in voorzien van een houten knop. Geplaatst op een ovale voet. Assay...

Antieke kroonluchter, 1900
Result: 60 EUR

Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Rond miniatuur portret, gesigneerd
Starting price 200 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

4 Miniatuur portretten met vrouwen
Starting price 600 EUR

Vier antieke miniatuurschilderijen in Louis Seize-stijl. Bewerkte messing omlijsting. Damesportretten. Met verso monogrammen met kroon. Gesigneerd Sillas. Afmeting: H 6 x B 5 cm. In goede staat.

4x Reclame borden
Starting price 30 EUR

Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

4-Delige zilveren tafelset
Starting price 150 EUR

Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...

Zilveren miniatuurklok
Starting price 950 EUR

Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...

Zilveren beker
Result: 1.400 EUR

Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...

Zilveren dekseldoos
Result: 200 EUR

Rechthoekige zilveren dekseldoos, 833/000, voorzien van bewerking met o.a. figuren aan een tafel. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.:O:1924. De doos is voorzien van een deels houten interieur. Deksel slui...

Zilveren tafelschaal
Starting price 725 EUR

Zilveren tafelschaal, 800/000, ovaal model, handgezaagd met pompoenen, krullen en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand. Grootte 37x31x8cm. totaal ca 1120 gram. Vrij grof uitgevoerd. In...

Zilveren doosje met emaille
Starting price 3.600 EUR

Bijzonder Russisch zilveren doosje, 84 zolotniks, voorzien van vergulding. In de vorm van een schatkist versierd met emaille en voorzien van een handgetekende emaille plaquette met voorstelling van ee...

Zilveren broodmand
Result: 400 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen en floraal decor, voorzien van een parelrand. MT.: Onduidelijk, jl.:F:1915 ca 790 gram. 32x22x12cm. Voorzien van gravure op d...

Antiek zwaard
Result: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.