19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren tafelkandelaar, 925/000, 4 armig, geplaatst op een vierkante voet versierd met gegraveerde guirlandes met bloemen en strikken. Voorzien van 4 gekrulde armen met lichten met parelbew...
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen fraaie bloedkoralen, ø 6x6mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting, ø 32 mm, met een geschulpte rand en opgesol...
Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain ...
Geelgouden horloge, 585/000, met ronde kast ø 34mm, voorzien van een fixoflex band met gouden bewerkte schakels. Merk Cordella, mechanisch. Glas is wat beschadigd.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...
Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.
Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...
17e - 18e Eeuwse grote Duitse Hanau Fayence sierschotel met hert decor. Lichte randschades + haarlijn. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Diamonde Royal ring, met in het midden een gladomzetting met een briljant geslepen diamant, 0,40 ct, met aan weerskanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 c...
W. v.d. Burgh. Circa 1930. Russisch paardengespan in volle draf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 11 cm. In goede staat.
Gregor von Bochmann. 1918. 1850 - 1930. Duitse School. Herders met paarden bij drenkplaats. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand. aan de zijkanten zijn 2 leeuwenkoppen medaillons geplaatst met draagoog. 27x18x10cm. ca 36...
Ongesigneerd. Circa 1850. Biedermeier. Prinses met hofdame op balkon. Scheurtje rechts bovenin. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 105 cm. In redelijk/goede staat.
Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met ranken, leeuwenkoppen en klauwpoten. Drie lades. Circa 1920. Afmeting: 81 x 87 x 184 cm. In goede staat.
Eikenhouten Zuid-Hollands Louis Quinze kabinet met getoogde deuren en bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 232 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met verguld messing beslag. Circa 1800. Mooie patina. In zeer goede staat. Afmeting: 230 x 165 x 55 cm.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met zuilen, snijwerk en hekwerk. Circa 1890. Afmeting: 113 x 110 x 44 cm. In goede staat.
Mooi Frans damessecretaire met in het midden een klapdeurtje met spiegel en lade. 20e Eeuw. Notenhout gefineerd. Ingelegd met motieven en voorzien van leerinleg. Met messing beslag. Afmeting: 89 x 61 ...
18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren koffieservies, 915/000, Spaans, met een koffie en theekan, een melkkan en suikerpot, geplaatst op een ronde voet, versierd met een knerrenrand en met grepen voorzien van acanthusblad. 21x12x2...
Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten. Slagring met 2 markiesgeslepen diamanten en 10 baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct, VVSI/TW. Diamonde 61043. ø 60. ca 2,85 gram. In goede staa...
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.
Engelse twee-delige boekenkast. Stijl-meubel. Kersenkleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 207 x 95 x 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen penselenpot met bamboe en jonge eendjes decor. Afmeting: 13,5 x ø 10,2 cm. In goede staat.
Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 934/000, rond model, versierd met drijfwerk in floraal decor, met vermeille binnenzijde, geplaatst op ronde bewerkte voet. Voorzien van greep versierd met putti. MT.: J.J.Schij...
18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak, half ronde beugel versierd met pauwen en krullen. De beugel is voorzien van bijbehorende rokhaak eveneens met pauw. 15x33cm. Voorzien van gravure: DF 17...
Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...
Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...
Fraai collier van kaasvormige bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Bloedkoralencollier, ø 9 mm, bevestigd aan een gefacetteerde geelgouden sluiting, ø 10 mm. lengte 42 cm. ca 60 gram. In goe...
Tas met 18e eeuwse zilveren beugel en rokhaak, gecontourneerd model versierd met volutten met figuren en floraal decor. MT.: Johannes Fennema, Leeuwarden vermoedleijk 1744. 18x37cm. In goede staat
Zilveren snekhorloge in beschermkast, 925/000. Klein model horloge met witte wijzerplaat met zwarte bewerking voorzien van een beschermkast met bewerkte rand. Uurwerk getekend: Edw. Prior, London, ron...
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Plasgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 76 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast met gecontourneerde schappen. Afmeting: 102 x 122 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.
Zes moderne chroom-stalen design stoelen met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In redelijke staat. vochtplekjes op het leer.
Lot antiek Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels en vijf kopjes. Octagonaal. Met florale en figuren decors. Kopjes goed, schotels één haarlijn en enkele minimale chips. Afmeting: 6 ...
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese of Japanse cloisonne penselenpot met mandarijneenden en waterlelie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...
Oude Chinees porseleinen diepe schotel met groene draken decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse bronzen lyra pendule met bruin marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, International watch company, Schaffhausen. Rond mechanisch horloge, glas ontbreekt. met metalen stofdeksel. Voorzien van gravure aan de achterzijde: GERHD. JANNINK & ZO...
Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkend zittend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 36 cm. In goede staat.
Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd met een wat oplopende bewerkte rand. Voorzien van gravure aan de achterzijde: 1913 1 janauri 1932, aangeboden door staf en personeel Jasumij. MT....
Zilveren 835/000 theepot op bijbehorend 835/000 zilveren comfoor met originele 835/000 zilveren brander op houten basement met vier pootjes. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Anno 1874 en 1879. In goed...
Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant, Diamonde Royal, met een geelgouden ronde zetkast met een briljant geslepen diamant, 0,25 ct. Met aan beide zijkanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,28 c...
Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.