Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...