Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.
Zeldzaam authentiek Persil emaille reclamebord. Beetje bijgeschilderd aan de kanten. Voor 1930. Afmeting: 40 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke gipsen ijsbeer. Duitsland. Circa 1915. Met spreuk: Das gute Konditoren Eis. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.
Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.
Twee maal Flipje Betuwe reclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Flipje Tiel figuur, oudste type, hoofd gelijmd + kartonnen gelithografeerde Flipposcoop. Afmeting: 50 x 22 x 17 cm / 27 x 16 x 22 cm. In go...
Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Antiek Hollands aap-noot-mies schoolbord + kinderschoolbank met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 106 x 94 cm / 60 x 112 x 65 cm. In goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...
Twee antieke paspoppen met accessoires. Circa 1920. Bestaande uit: Kinder Hohner, kinderwagen + papier maché pop, Houten juk + papier maché emmers. Afmeting: 105 - 116 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.
Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Zeldzame zeer grote antieke blikken voorraad kruideniersblik. Deventer Stoom Koffiebranderij Denekamp & Peteri. Afmeting: 75 x 47 x 37 cm. In goede staat.
Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...
Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke N.V. van Melle's Toffee kruideniersblikken. Breskens Hollands. Circa 1910. Afmeting: 30 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...
Eénentwintig oude/antieke cacao blikken. Onder andere zeldzame Kwatta et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Hollandse lichtreclame. 1960 - 1970. Eén maal Verkade + Droste Pastilles Haarlem. Afmeting: 29 - 37 cm. In goede staat.
Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord. Elani Kwa Wanunuaji Wa Tumbaku. Made in Holland. The happy smoker - Nijmegen Groningen. Afmeting: 49,5 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke vernikkelde koperen kruideniers dispenser vol met koffie en erwten. Circa 1910. Afmeting: 70 x 45 x 80 cm. In goede staat.
Lot van acht blikken reclameborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee reclame figuren. 30-er / 60-er Jaren. Papier maché. Bestaande uit: Van Nelle Tabak figuur, arm bevestiging gerestaureerd + Sandeman Sherry figuur. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.
Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.
Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Oude ijzeren vleeshaak met kunststof slagerij decoratie materiaal. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Drie oude emaille/litho reclameborden. Bestaande uit: Lithografie, blik, Duitsland, circa 1910, Hitchinson Gummiabsätze + dubbelzijdig emaille Lyons Tea, bijgeschilderd + Kweekers Zoete Most, bijgesch...
Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits antiek schoenmakers hout beschilderd reclamebord. Circa 1910. Met de tekst: 'Von Norden, Osten, Süden, Westen besohlt mein Meester am besten'. Afmeting: 185 x 58 cm. In goede staat.
Twee antieke emaille reclameborden. 30-er Jaren. Eén maal Van Nelle Koffie-Thee, bijschilderingen. Eén maal Roest's Pluimveevoeders, bijschilderingen. Afmeting: 58 x 44 cm / 58 x 38 cm. In redelijk/go...
Grote antieke emaille thermometer. Orion getrou bij hitte en kou. Motorolie. Jan van Heyningen Fabriek. Circa 1920. Afmeting: 85 x 20 cm. In goede staat.
Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Gipsen rookreclame John Thomass. Circa 1950. Negroïde man met sigaret. Afmeting: 40 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Café - Thé, J.A. Laane en Zn. + Electra Koffiebranderij, Stadskanaal. Afmeting: 52 - 70 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame antieke Verkade Toffee kruideniersblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 27 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke van Melle's Toffee kruideniersblikken. Circa 1910 - 1920. Afmeting: 31 x 29 x 20 cm / 42 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 11 - 30 cm. In uitstekende staat.
30-er Jaren P. Sluis zangzaad emaille reclamebord. Bijgeschilderd. Afmeting: 72 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen, Simplex No. 6. Gietijzer met vernikkeld messing en adelaar bovenop. Afmeting: 60 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Antieke gipsen apotheker balie pop. Circa 1930. Handbeschilderd. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Beschuit, Van Rossum's Tabak, Kahrel's Thee, De Wiljes Koffie en Thee. Afmeting: 48 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot antieke verpakkingen met of zonder inhoud. Onder meer levensmiddelen et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Circa 1920. Eén maal Verkade Beschuit. Eén maal A.J. Polak Puddingfabriek Groningen. Afmeting: 44 x 31 x 30 cm / 30 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Verkade voorraadblikken. Circa 1920. Bestaande uit: Verkade's Confetti, chocolade toffee assorti. + Verkade Czaar Peter huisje. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Eén maal Dobbelmann's Tabak + Koffie Hag. Restauraties. Afmeting: 67 x 47 cm / 58 x 32 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Van Ysendyk's Koffie-Thee. Gruno's Tabak Groningen. Hille's Beschuit. Afmeting: 36 - 43 cm. In redelijke/goede staat.
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil kassa met vernikkelt messing sierwerk, opbergvak en lade. Met accessoires. Circa 1915. Afmeting: 23 x 48 x 37 cm. In goede staat.
Oude AGFA Film emaille reclamebord. Photo Goods. Door schilder Schmidt Bellheim. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 26 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde apothekers gaper. Gesigneerd Fecit K.M.T. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vroege Douwe Egberts kruideniers voorraadblik. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 49 cm. In zeer goede staat.
Drie maal antiek industrieel. Schoolmuseum monsters in glazen flacons. Circa 1900. Betreffende kleding, voeding etc. Afmeting: 48 x 72 cm. In goede staat.
Twee oude authentieke emaille borden. Bestaande uit: COOP reclame, bord rondom randen bijgewerkt + Beukenhorst Koffie-Thee Winterswijk. Afmeting: 60 x 32 cm / 38 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kruideniers toonbank displays. Eén maal Wilken Tee + inhoud. Eén maal Pate Steiner Mort Aux Rats + inhoud. Afmeting: 24 - 68 cm. In goede staat.
Groot authentiek Douwe Egberts emaille reclamebord 'Echte Friesche Heeren-Baai'. Bijschildering rand gedeelte. Afmeting: 69 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Persil, 30-er jaren, bijgeschiderd + Maggi Aroma Spijzen, 30-er jaren, bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 40 cm / 41 x 20 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord voor schoenpoetsmiddel. Diamantine mit Sparsieb. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 33 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Biggelaar's Thee, 1930. K. Hovens Greve Theehandel Heerenveen, 1910. Van IJsendijk's Koffie-Thee, 1910. Afmeting: 31 - 37 cm. In redelijk/goede ...
50-er / 60-er Jaren emaille reclamebord USA. Passing Show signetten, Cork Tipped Virginia. Afmeting: 42 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude papier maché whisky reclame figuren. Bestaande uit: Drambuie figuur + King George IV Old Scotch Whisky. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.
Vier oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken White Horse Scotch Whisky + Celluloid Bulmers Cider + Keramieken Taconis Maja Tabak + papier maché Hulskamp Genever De Blauwe Hengst. Afm...
Drie reclame figuren, bier/jenever. 20e Eeuw. Bestaande uit: W.M. Youngers Keg Beers + Schmidts of Philadelphia + papier maché heer met jeneverglas. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 13 - 25 cm. In uitstekende staat.
Oud/antiek dubbelzijdig emaille reclamebord 'Teintureries Réunies'. Afmeting: ø 49 cm. In goede originele staat.
Vijfentwintig oude/antieke voorraadblikken met reclame. Divers. Onder andere: Koffie, cacao et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Circa 1915 - 1930. Eén maal Jan de Ruyter tabak Uithoorn. Eén maal koffie/thee/cacao Groningen. Eén maal V.S. Medicinale pepermunt. Eén maal Senzora chocolade poeder Deve...
Twee grote antieke Douwe Egberts kruideniers voorraadblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 28 x 43 x 32 cm / 35 x 48 x 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Roemar Koffie-Thee, 1915. Kanis & Gunnink Koffie-Thee, 1920. Afmeting: 41 x 37 x 30 cm / 40 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Neuteboom Koffie-Thee, 1930. Alex Meijer's Koffie-Thee Amsterdam, 1920. Afmeting: 37 x 41 x 30 cm / 39 x 31 x 43 cm. In goede staat.
30-er Jaren emaille Persil reclamebord. Bijgeschilderd. Afmeting: 58 x 37 cm. In redelijke staat.
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke voorraadblikken/potten met reclame. Onder andere: Jam, koffie, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Zeldzaam zeven-delig Jugendstil Blooker's Cacao / mokka servies met landschappen decors. Circa 1915. Afmeting: 6 - 19 cm. In goede staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Jugendstil, First Crop Flowery pe Koe. Eén maal Kanis en Gunnink Koffie en Thee. Eén maal Kahrel's Thee, Groningen. Afmeting: 33 - 49 cm. In redelijk...
Twee antieke blikken kruideniers voorraadblikken. Eén maal Duitse Kaffee + H. Smith-Groningen. Afmeting: 60 - 64 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken voor tabak. Onder meer: Poorters Tabak + Guldens Baai + van Rossum's Taba. Afmeting: 50 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Ronning Kaffee. Kruideniers etalage kastje met inhoud. Divers. Afmeting: 35 x 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Elf stuks antieke voorraadblikken met diverse reclame. Onder andere: Koffie, cacao, beschuit et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Bestaande uit: V.S. Medicinale pepermunt. K.W. Koffie Haarlem. Ongemerkt figuren decors. N.V. Senzora Deventer, zuivere gemalen peper. Afmeting: 31 - 38 cm. In redelijk/g...
Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.