Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Elektrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude Majolica Jugendstil-stijl petroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiquarisch boek. Wester Baen, Algemeene Historie, XIV deel. Te Utrecht bij Hermaans Zn. Johannes Besseling. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bureau-barometer van messing en bol glas. Stelknop mist. Circa 1930. Afmeting: ø 6 cm. In redelijke staat.
Groot lot diversen uit inboedel. Onder andere Chinees, Europees etc. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke messing Art Nouveau doofpot met binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Friese opengewerkte kerfsnede stoof. Afmeting: 20 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met koperen waag en schalen. Afmeting: 48 x 40 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.