Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw voorstellende een Chinees bij het varkens voeren, in goede staat 31x31x14cm.
Antieke Weense Goldscheider (Friedrich Goldscheider) terracotta buste van een meisje, groen/brons gepatineerd, ontwerp van steen nr 2635 65 25/8, in goede staat 41x37x19cm
Antiek Frans Jugendstil beeld omstreeks 1900 la rose par Guillaume, dame met kleed (compositie metaal) Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G
Art Deco stijl bronzen jachtluipaard op marmeren basement, 21e eeuw,gesigneerd De Coux, in goede staat 31cm.
Negentiende eeuws figuur, Arabier met snaarinstrument, 4 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, mooi kwaliteit, in goede staat 50cm.
Zuid Duits barok snijstuk omstreeks 1700 heilige Maria, mooie patina 20x17x6cm. Cond:G
Antieke jugendstil tinnen vrouwenfiguur, gemonteerd op albast. Omstreeks 1900 in goede staat. 14cm,.
Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 waterdrager op lotusbloem in goede staat 49cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur maarschalk te paard omstreeks 1900, door Boyer, Emile Boyer 1903-1953, in goede staat 15cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm.
Art Deco beeld omstreeks 1930, moeder met kind op marmeren sokkel(compositie metaal) 27x41x10cm. Cond:G
Antieke Arabische figuur, man met instrument, omstreeks 1890, 2 kleurig gepatineerd, compositie metaal, mooie kwaliteit 60cm. Cond:G
Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G
Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.
Grote oosterse bronzen boedha op lotusbloem 20e eeuw, restvergulding, 60x18x14 cm.Cond:G
Antiek Duits bronzen beeld op marmeren sokkel, omstreeks 1920, door Küchler, titel: Veni Vidi Vici(deel degen mist) 38cm Cond:G
Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.
Antieke terracotta buste vrouw met mandoline, omstreeks 1900, tekst O sole Mio, door G. van Varrenbergh (Belgie), chips van voet, 52cm Cond:R/G
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.