Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm
Twee zilveren suikerstrooiers, 835/000. Een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde bak met opengewerkte waaiers en halve mannen. Voorzien van een gecontourneerde steel met getrembleerde bewerking...
Antieke 835/000 zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde bak haaksteel met aan het eind een vrouwekopje en bekroond met staande haan Mt G vd Dussen Schoonhoven Jl Y 1908 31gr 6x12cm Cond:G
Empire 835/000 zilveren theeduim met gegraveerde hartvormige steel MT.: P.L Uriot Amsterdam, keur Franse tijd anno 1812-1813Lengte 7,5cm Cond:G
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...
Antiek eikenhouten beeld voorstellende een lachend hoofd omstreeks 1900. In goede staat 31x16x15cm.
Antiek gouden kruis met crucifix, 585/000. Kruis met fijn bewerkte rand voorzien van crucifix (Jezus aan het kruis). Vermoedelijk rond 1850. 3x 4,5 cm. ca 2,6 gr.
Liggende kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Fraai geslepen peervormige kristallen flacon met gouden opgewerkte kraag en hoge gouden dop. Voorzien van binnenstop. 1,2x4x12cm. Dop ...
Zilveren 835/00 pepermuntdoosje met tweezijdig opgehoogde deksels voorzien van diverse graveringen Mt JP Sperna Weiland Schoonhoen Jl T 1878 5x5cm Cond:G
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Stel 835/000 zilveren vorken, stelen met Haags Lofje MT.: J.M. van Kempen Voorschoten jl.: D 1900 ca. 66 gram Grootte 17cm Cond:G
Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm
Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G
Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.