This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Cloisone vazen
Result: 60 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Chinese aquarel, Chongdam
Result: 120 EUR

Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R

Gravure, 16e-17e eeuw
Starting price 50 EUR

Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R

Tondeldoos + lederen beurs
Result: 60 EUR

Bakeliet tondeldoos met GG 585/000 en lederen beurs met zilver, 835/000. Tondeldoos met parelbewerking voorzien van GG schild met gravure BRG, 4x7x1,5 cm. en een lederen beurs met zilveren beugel en k...

Chinees bord
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

Grote blauw/witte vaas met krijgers
Starting price 5.000 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm

Schilderij, strand Scheveningen
Result: 450 EUR

Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G

Zilveren kurkentrekker, Cupido
Starting price 160 EUR

Zilveren krukkentrekker met Cupido.835/000. 4x 9 cm. Cond.: G

Gouden broche met parels
Starting price 350 EUR

Fraaie broche, GG 585/000 met parels. Mooie opengewerkte broche met witte en grijze cultivé parels, versierd met gouden bolletjes. ø 35x38mm. Voorzien van kanonsluiting. ca. 12,3 gr.

Lederen oren-zetel
Result: 120 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R

Bruno Bielerfeld
Result: 30 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Porseleinen figurengroep
Starting price 30 EUR

Figurengroep 2e helft 20e eeuw, licht beschadigd 10,5x12x8cm Cond:R

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Starting price 500 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

2 Chinese borden
Result: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschapsdecor minimale randglazuurschades 23,2ø Cond:R/G

Ongesigneerd schilderij, erotica
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G

Kang Xi bord met bloemdecor
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø in goede staat.

Frans eiken kabinet
Result: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Krist. bonbonniere met zilveren beugel
Starting price 80 EUR

Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 835/000. Ronde kristallen schotel met ster en waaierslijpsel voorzien van zilveren beugel met cirkels en ajourbewerking. Diverse chips. ø 20 cm hoogte 14 cm...

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Starting price 225 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Starting price 125 EUR

Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G

Gouden broche met onyx
Result: 110 EUR

Gouden broche, 585/000, met onyx en diamant. Art Deco broche, rond model, ø 33, met rand met meanderbewerking. In het midden van de broche zit een ronde onyx bewerkt met opgelegd goud met 3 diamanten ...

Schilderij portret vrouw
Starting price 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G

Groen beschilderde ton
Result: 20 EUR

Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G

Staande lamp
Result: 135 EUR

Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G