Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.
Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G
Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G
Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G
Antieke gietijzeren bloemtafel omstreeks 1880 Historisme(scheurtjes) 72x27øcm Cond:G
Origine eTony Cordero (1937-2001) Chrome met kristal design lamp, 1990 model Sibillia (2 delig) 62x70øcm Cond:G
Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm
Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G
Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G
Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.
Grote oude Russische bronzen heilig kruis met figuren, torens met tekst verso floralen decor, in goede staat 39x20,5x0,7cm
Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm
Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G
Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...