Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Oorhangers GG met granaat en diamant. Brisures, rozetmodel met aan de voorzijde een ovale Granaat, totaal ca 0.80 crt met een rand met diamanten, totaal ca 0.13 crt. Grootte rozet 9.3x7.4 mm. ca 2.9 g...
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Armband met 3 rijen granaten en GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 3 rijen granaatkralen, ø 6.2 mm, van een goede kwaliteit bevestigd aan een GG ovale sluiting met in het midden een granaat en...
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Sterling zilveren Engelse tafelstrooier op voet met gedreven strikmotieven en geribde onderkraag (afneembare dop), 925/000, ca. 176gr., 18xø7,5cm. Cond.: G
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Pandora Ring zilver 925/000 met hartjes. Massieve brede ring, 7 mm, met helemaal voorzien van een hartjesversiering. ø 51 ca 9 gr Nieuw
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Collier van agaatkralen met GG 585/000 bloemsluiting. Collier van gefacetteerde zwart met wit geaderde agaatkralen, ø 14 mm. Tussen de kralen zitten 23 GG gefacetteerde bollen. Het geheel is bevestigd...
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G
Geslepen kristallen suikerpot met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een 835/000 zilveren montuur met hengsel met parelrand, MT: A.C. Fontani Amsterdam ca. 1895 en een zil...