Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G
Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.
Friedrich Dietsch (Duitse School 1889 - 1961), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 38x29cm. Cond.: G
Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.
Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G
Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G
Oude tafel-olielamp 20e eeuw met gekleurd glazen reservoir en bewerkte compositie metalen voet 59xø15cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G
Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.
A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse houtgesneden dekseldoos 20e eeuw, voorstellend een fabeldier met vleugels 33x30x11cm. Cond.: G
Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G