This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Johan Dijkstra, staand
Starting price 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G

Beschilderde emmer
Starting price 20 EUR

Beschilderde emmer van metaal 19e eeuw 15xø26cm. Cond.: G

Max Nagel
Starting price 50 EUR

Max Nagel (Duitse School), olieverf op linnen, pijprokende Beierse man 40x30cm. Cond.: G

Lot Barnsteen en been
Result: 60 EUR

Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.

Dietsch, stilleven
Result: 80 EUR

Friedrich Dietsch (Duitse School 1889 - 1961), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 38x29cm. Cond.: G

4x Chinees lakwerk
Result: 15 EUR

Vier delen oud Chinees lakwerk ca. 1930: 1x Speeldoos, 1x tablet, 1x doos en 1x kunstwerk in waaiervorm 17-42cm. Cond.: R

Ikoon, zilver
Starting price 75 EUR

Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.

Mijnwerkerslamp + 2 kandelaars
Starting price 30 EUR

Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G

Litho, Heino Breilmann
Starting price 50 EUR

H. Brokmann? (Duitse School), linoleumsnede op papier, vaas met bloemen 53x45cm. Cond.: G

Schilderij, water/rotsen
Result: 55 EUR

Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G

Olielamp
Starting price 35 EUR

Oude tafel-olielamp 20e eeuw met gekleurd glazen reservoir en bewerkte compositie metalen voet 59xø15cm. Cond.: G

Barok schilderij
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G

Houten beeld met lamp
Starting price 35 EUR

Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.

Schilderij, stilleven
Starting price 60 EUR

A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G

Afrikaans vat
Starting price 25 EUR

Oude Afrikaanse houtgesneden dekseldoos 20e eeuw, voorstellend een fabeldier met vleugels 33x30x11cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Result: 35 EUR

Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G

2 Gravures, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Result: 100 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...

Schilderij, man met pijp
Result: 50 EUR

Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G

Barometer, gesneden figuren
Starting price 80 EUR

Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G