This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Benen wandelstok
Result: 175 EUR

Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.

Armband en Broche GG
Result: 290 EUR

Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...

Naaldenkoker
Starting price 30 EUR

Sterling zilveren handgegraveerd naaldenkokertje (cilindermodel) met afschuifbare dop 925/000, ca. 8gr. L.: 6,5cm. Cond.: G

3 Zittende geisha's
Starting price 100 EUR

Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G

Lot zilv divers
Result: 50 EUR

Lot zilver: 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, 1 sauslepel, 2 dienvorkjes, 1 mesje en 1 heft. Cond.:R

Amandelgeslepen fruitschaal
Result: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Karaf met slijpwerk
Result: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G

Ring GG briljant
Starting price 150 EUR

Ring GG 585/000 met 8 briljanten. Open gespleten ring met in het midden 2 briljanten in een gladde zetrand en 6 briljanten in poten chatons. Totaal ca 0.38 crt W/SI. ø 58/59 ca 3.3 gr

Karaf + 6 glazen
Starting price 35 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

Armband breed R/G/W
Starting price 1.100 EUR

Prachtige brede armband RG/WG/GG 585/000 met subtiele bewerking.Brede pennenarmband met 5 rijen schakels. De buitenste schakels zijn RG. Verdeeld over de armband zitten er in een ruitvorm bewerkingen ...

Vitrinekast
Result: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Hollandse secretaire
Result: 130 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.

Wortelnoten buikkastje
Result: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.

J. Rooymans, landschap
Starting price 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1950
Result: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 27x15cm. Cond.: G

Schilderij, kerk aan water
Starting price 30 EUR

Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G

Zilveren geurdoosje
Starting price 35 EUR

Zilveren ovaalvormig filigrain doosje, buitenlandse makelij ca. 10gr. 4x3x1,5cm. Cond.: R

3 Delen glas
Starting price 45 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

2-Deurs porseleinkast
Result: 1.300 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.

Armband schakel GG
Starting price 150 EUR

Fijne schakelarmband GG 585/000. Pennenarmband met strakke open langwerpige schakels, breedte 4.5 mm. Lengte 20 cm ca 6,0 gr

Kunstglazen schaal
Starting price 60 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

6 Antieke roemers
Starting price 30 EUR

Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

Kabinet Louis Seize
Starting price 1.800 EUR

Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.

Ring GG smaragd diamant
Starting price 700 EUR

Unieke ring GG/WG 585/000 met briljant en smaragd. Ring met een kop van een panter in het WG met markies geslepen smaragden als ogen. De kop van de panter is volledig bezet met diamanten. Breedte 16 m...