Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.
Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...
Sterling zilveren handgegraveerd naaldenkokertje (cilindermodel) met afschuifbare dop 925/000, ca. 8gr. L.: 6,5cm. Cond.: G
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Lot zilver: 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, 1 sauslepel, 2 dienvorkjes, 1 mesje en 1 heft. Cond.:R
Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Ring GG 585/000 met 8 briljanten. Open gespleten ring met in het midden 2 briljanten in een gladde zetrand en 6 briljanten in poten chatons. Totaal ca 0.38 crt W/SI. ø 58/59 ca 3.3 gr
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G
Prachtige brede armband RG/WG/GG 585/000 met subtiele bewerking.Brede pennenarmband met 5 rijen schakels. De buitenste schakels zijn RG. Verdeeld over de armband zitten er in een ruitvorm bewerkingen ...
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.
Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.
J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 27x15cm. Cond.: G
Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G
Zilveren ovaalvormig filigrain doosje, buitenlandse makelij ca. 10gr. 4x3x1,5cm. Cond.: R
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Fijne schakelarmband GG 585/000. Pennenarmband met strakke open langwerpige schakels, breedte 4.5 mm. Lengte 20 cm ca 6,0 gr
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Unieke ring GG/WG 585/000 met briljant en smaragd. Ring met een kop van een panter in het WG met markies geslepen smaragden als ogen. De kop van de panter is volledig bezet met diamanten. Breedte 16 m...