Modern brons, vrouw op stier op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 33x20x15cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met originele vergulding en roodgelakte voet 15,5x16,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur gemonteerd op houten sokkel ca. 1900, voorstellend een vrouw met aardappelmand 13x16x13cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Bronzen vogel op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 31x16x10cm.
Grote Franse Art Deco figuur ca. 1920 van gips (bronskleurig gepatineerd), voorstellend een naakte dame, getiteld "Reveil" 72cm. Cond.: G
Bronzen keiler op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 23x33x18cm.
Bronzen buste ca. 1900, ongesigneerd en zonder sokkel 18x15x8cm. Cond.: G
Bronzen kraai op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd WMSVH 28x22xø14cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen beeld ca. 1880, getiteld "Le Jour", voorstellend een man met fakkel bij adelaar 70cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.
Oud Indonesisch pallisander houten figuur, voorstellend een Indonesisch paar ca. 1950 in goede staat 53x17x8cm.
Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G
Oude Chinese houten liggende lachende boedha met Foohond 1e helft 20e eeuw met losse houten sokkel. In goede staat 24x35x17cm.
Groot Art Deco beeld ca. 1920, voorstellend een vrouw op bank met hond. Marmer en compositie metaal, hoofd is gerepareerd. Gesigneerd Limousin 33x67x16cm. Cond.: R
Houtgestoken beer op bol (eikenhout) ca. 1900 in goede staat 33x20x11cm.
Groot oud Chinees mahoniehouten lachende boedha met Foohond ca. 1900 H.: 35cm. Cond.: G
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Zuid Europees houtgestoken heilig beeld ca. 1800 met originele polychromie (1 hand mist) 32cm. Cond.: R
Grote decoratieve houten staande Boedha met gouddecor 2e helft 20e eeuw (87cm.) Cond.: G
Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Twee oude houten Mooren met hoorn des overvloeds 20e eeuw beschilderd 83-85cm. Cond.: G
Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G
Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.
Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.
Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G
Oud of antiek Afrikaans houten masker met gevlochten "muts" in goede originele staat 26x18x10cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G
Bronzen beeld van jongen met sigaret ca. 1910 H.: 20cm Cond.: G
Twee bronzen figuren 2e helft 20e eeuw: 1x midwinterhoorn blazer (monogram A.R. Antoinette Ruiter) en 1x bronzen krab 12-25cm. Cond.: G
Oud of Afrikaans houtgesneden masker met daaraan jutte met stro, muts met schepen. In goede originele staat 30x14x26cm. Cond.: G
Groot Balinees houtgestoken beeld, voorstellend een Balinese vrouw in goede staat H.: 103cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellend een Afrikaan die een tabakspijp rookt 97cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.
Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een krijger met jacht-troffee (hoorntjes van bokje missen) 20e eeuw 82cm. Cond.: R-G
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Oude bronzen TIbetaanse boedha met restvergulding 20e eeuw 22x15x10cm. Cond.: G
Frans Art Nouveau beeld, koud beschilderd met marmeren voet en onyx bal ca. 1910 (compositie metaal). Voorstellend moeder met kind (minimale chips marmer) 38x41x13,5cm. Cond.: R-G
Decoratieve wit marmeren buste met zwart marmeren voet 20e eeuw. Bovenrand zwart marmer beschadigd, 39cm. Cond.: R-G
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G