Mahoniehouten 19e eeuwse theetafel met mooi bewerkte driespant-poot in goede originele staat 72xø115cm.
Drie oude/antieke piedestals (incompleet) 1e helft 20e eeuw 75-95cm. Cond.: R
Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G
Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R
Oude wortelnoten fineer Hollandse Louis Quinze secretaire op klauwpoten ca. 1960 met bronzen beslag (lichte fineerschade) 104x55x95cm. Cond.: R
Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G
Grote goudkleurige halspiegel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw 143x76cm. Cond.: G
Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel ca. 1880 (coulissentafel) zonder tussenblad in goede staat 72x114x100cm.
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.
Twee oude.antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...
Oud Japans lakwerk met snijwerk kinderkastje (20e eeuw) met ijzeren beslag. Zijkanten tevens bewerkt en beschilderd . H 79x56x27cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R
Goudkleurige spiegel met facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x74cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.
Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.
Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1950 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Oude notenhouten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in barokstijl 55x120x70cm. Cond.: G
Grote kersenkleurige 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 180x100x50cm. Cond.: G
Eikenhouten dressoir ca. 1920 met lijstwerk en parelrand. Losse opzet met vlechtwerk, 2 deuren en 2 lades. In goede originele staat 160x128x55cm.
Oud eikenhouten rolluik-kastje (halve-maan vormig) 1e helft 20e eeuw in goede staat 71x65x38cm.
Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.
Antieke eikenhouten kist ca. 1900 Engeland met snijwerk in 3 panelen 58x107x45cm. Cond.: G
Zware mahoniehouten armfauteuil met velours stoffering in goede staat
Oude robuuste eikenhouten (lichte) eethoek met 6 armleunstoelen en tafel met 2 ronde zuilen 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 112x56x55cm. en 76x89x200cm. Cond.: G
Oude Hollandse massief eikenhouten houtgepinde 5-deurs broodkast in goede staat 20e eeuw 129x47x175cm.
Bruin lederen oorfauteuil met uittrekmechanisme 2e helft 20e eeuw, geheel staand op houten pootjes in goede staat 100x78x90cm.
Bruin lederen oorfauteuil met uittrekmechanisme 2e helft 20e eeuw, geheel staand op houten pootjes in goede staat 100x78x90cm.
Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.
Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.
Mahoniehouten Empire stijl armleunstoel (stijlmeubel) in goede staat 20e eeuw 99x47x58cm.
Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Hollandse commode 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel Louis Quinze stijl in zeer goede staat 67x41x74cm.
Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.
Wortelnoten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø100cm. Cond.: R-G
Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.
Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G
Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R
Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G
Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.
Pianokruk ca. 1890 met draaibare zitting en bewerkte lederen bekleding in originele staat (lyra voorstelling) 50xø36cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse gestoken kist in Gothische stijl 46x96x30cm. Cond.: R-G
Vroeg 19e eeuwse tafel van mahoniehout en mahoniehout fineer (lichte fineerschades), In originele staat 63xø80cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten fineer op eiken nachtkastje 19e eeuw in redelijk tot goede staat 70x36x31cm.
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering in Louis Quinze stijl 82x60x60cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G
Aparte wortelnoten barok theemeubel, presenteertablet en serviesvitrine met daaronder 2 lades. geheel in Louis Quinze stijl (wortelnoten) 2e helft 20e eeuw 80x90x50cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil bloemtafel ca. 1910 met stijlen van eikenhout. bevat originele rode en groene tegels in zeer goede staat (3 etages) 116x36x36cm. Cond.: G
Eikenhouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas ca. 1910 in goede staat 77x69x41cm.
Twee notenhouten rococo-stijl armleunstoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 90x52x50cm.
Twee notenhouten rococo-stijl stoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 103x47x43cm.
Oud mahoniehouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 65x78x43cm.
Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.
Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.
Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.
Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.
Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.
Eikenhouten 18e eeuwse kerfsnede dekenkist, omgebouwd met 2 lades en 2 deuren (gedateerd 1719) 78x180x74cm. Cond.: G
Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...
Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.
Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.
Biedermeier 19e eeuwse iepenhouten eettafel. Lichte wormbeval in middendeel van 3-spantpoot en oudere restauratie 76x130x100cm. Cond.: R-G
Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G
Zes antieke eikenhouten met maccasar eetkamerstoelen ca. 1900 (coromandel) met goede velours stoffering. 2x Armleunstoel en 4x zonder armleuning. Bijzondere stoelen in goede staat 98x50x48cm. en 98x55...
Zware eikenhouten ovale gestoken tafel ca. 1800 met appels gesneden in de 4-spant poot. 72x122x143cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgestoken fauteuil 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten en rondom bewerkt (stoffering is matig) 82x85x95cm. Cond.: R
Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G
Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G
Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G
Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G
Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G
Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G