Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U
Mooi antiek Hollands zilveren trekpotje met kabelrand en houten greep en knop. 925/000 grootkeur ca. 1870, MT: Pieter Pieterse Amsterdam, MT: Bonebakker en Zoon ø10cm. Cond.: G
Collier van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 2 rijen Bloedkoralen, ø 3 mm, geknoopt, bevestigd aan een ronde GG sluiting met in het midden een bloedkoraal, ø 11 mm. ca 13.0 g...
Armband van bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 2 rijen fijne bloekoralen, ø 2.5 mm. De bloedkoralen zijn bevestigd aan ene ovale GG sluiting met bloedkoraal, ø 14x9 mm. Lengte ...
Drie strengs geknoopt bloedkoralen collier (topmodel rond ca. 6mm., lengte ca. 36cm.) met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal.
Choker GG 585/000 met bloedkoraal. Jasseroncollier, breedte 1.8 mm, met in het midden drie ovaal bewerkte zetranden, 2x 16x12 mm, 1x 14x19 mm met in het midden een bloedkoraal. In het midden tussen de...
Oorknoppen GG 585/000 met kleine bloedkoralen. Kleine bolle open gewerkte oorknopjes met daarbovenop een klein bloedkoraaltje. ø oorknop 6.5 mm, ca 2.0 gr
Collier en armband met bloedkoralen. bloedkoralen met tonmodel, wat verlopend, 5.8x6.5- 7.8x9.6 mm. collier 76 cm armband 20 cm. Totaal ca 77 gr
Broche GG 585/000 met bloedkoraal. Antieke ronde broche, ø 38 mm, 19e eeuw, met in het midden een bloedkoraal. De rest van de broche is opengewerkt en versierd met schildjes en knopjes. De achterzijd...
Broche GG 750/000 en oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal. Broche in de vorm van een roos met bewerkte blaadjes, de roos is gemaakt van bloedkoraal. Lengte broche 63 mm. En oorhangers met een klein b...
Bloedkoralencollier, 4 rijen. Collier bestaande uit kleine bloedkoralen met antiek GG 585/000 ovale sluiting met bewerking en mooie GG eindstukken.
Collier GG 585/000 gedraaid model. Collier gemaakt van 2 gepunnikte colliers gedraaid in elkaar, ø 4 mm ca 16.7 gr lengte 44 cm
Streekbroche GG 585/000 met filigrainbewerking. Ovale streekbroche met geschulpte rand, 24x30 mm. iets gedeukt in het midden. ca 4.3 gr
Zakje met losse bloedkoralen, diverse maten, takjes rondjes en tonnetjes. ca 117 gr
Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U
Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)
Ovale gelobde zilveren schaal, Z1 gekeurd 925/000, ca. 543gr. 29x21x10cm. Cond.: U
Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U
Choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Lengte 42-4...
Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U
Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G
Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x12x8cm., Cond.:U
Collier van Carneoolkralen. Verlopend collier met mooie gefacetteerde carneoolkralen, 10-16 mm. Het collier is voorzien van een veeroog en een veiligheidsketting. Lengte 50 cm
Kristallen kaasstolp met gecontourneerde schotelrand en geslepen bloemmotief op stolp, waarop zilveren knop, schotel ø21.5cm., Paar kleine chips.
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Slavenband GG 585/000 met ornament met diamant en granaat.. Brede slavenband, 12-15mm, met scharnier. In het midden van de armband zit een ovaal GG gematteerd ornament, 44x28mm, met in het midden een ...
Antieke broche GG/RG 585/000 met emaille en diamant. Mooie broche met gedetailleerde bloem versierd met paars en wit emaille. In het midden van de bloem zit een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt....
Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr
Collier GG 585/000 met zilveren 835/000 hanger met diamant. Gourmet collier, breedte 1.4 mm, met een hanger in de vorm van een bloem, lengte 50 mm, met diamanten. Lengte 39 cm. ca 5,4 gr zilver en ca ...
Broche GG 585/000 met filigrain en granaten. Hangbroche, staaf model, 28 mm breed, met knopjes, daaronder hangen 2 GG stukjes met daarop een granaat met bewerkte rand. verlopend in grootte. Lengte 46...
Ring GG 585/000 met briljant. Ring met in het midden een markiesvorm bezet met 10 briljanten. ø 53 ca 2.8 gr
Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...
Hanger GG 585/000. Antieke hanger met S- bewerking in het midden. Met versieringen van knopjes en kleine kruisvormige schildjes. De hanger is voorzien van kwastjes. Lengte hanger 38 mm ca 1.8 gr
Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 67x31 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 120 diamanten. ca 32.7 gr
Broches GG 585/000 met diamant en grote edelsteen. Ovaal broche met in het midden een citrien, versierd met een opengewerkte rand met zilver, ø 22x25mm en een steekbroche met oranje/bruine kwarts. De ...
Streekbroche zilver met goud met diamant. GG geschulpte rand met daarin zilveren randen met greinen bewerking en met in het midden een diamant met oud slijpsel, ø 5.5 mm. Groote broche ø 33 mm. De br...
Choker GG 585/000 met robijn en zirconia. Ovaal Gourmetcollier met in het midden een stuk in de vorm van een halve maan met een peervormige Robijn en een rand met zirconia's , pave gezet.. Breedte col...
Zilveren brandewijnkom met gedreven cherubijntjes en florale motieven 835/000 Z2 keur, ca. 193gr. 25x12x8cm. Cond.: U
Medaillon GG 585/000 met collier. Rond medaillon met bewerking aan de voorzijde bevestigd aan een onedel collier. medaillon ca 5.1 gr
Tien antieke Franse tafelmessen met zilveren heft, zeer fraai gedecoreerd met medaillon 835/000, L.: 24cm. Cond.: U
Kavel van 5 antieke Franse messen waarvan één voorsnijmes 835/000, lengte voorsnijmes 19cm. Cond.:
Taartschep en petit-four tang met zilveren heften 835/000, L.: 22cm. Cond.: U
Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....
Armband zilver verguld, 835/000 met barnsteen. Brede opengewerkte armband, 28 mm, met 5 grote ronde barnstenen ø 16 mm, waarvan een wat beschadigd is. De armband is voorzien van een bakslot en een ve...
Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...
Buitenlandse sterling zilveren kop en schotel met gegoten bloemmotief-oor, versierd met bandmotief, ca. 324gr. (schotel: ø13,5cm.) Cond.: G