Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G
Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.
Grote 19e eeuwse Engelse tinnen braadschaal (warmhoudschaal), gemerkt Shan en Fisher patentees Sheffield, in goede originele staat 8x58x40cm.
Grote oude tin gegoten plaquette 20e eeuw, voorstelling van een 17e eeuws portret met hoed 48x40x3cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G
D. Mecklenbroich Munchen (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met wandelaars en paraplu 50x60cm. Cond.: G
Naar Du Chattel ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met gebouwen en ophaalbrug 42x30cm. Cond.: G
Twee werken van Alexandre Sarres, gouaches op papier, vrouw met zonnebloem + koning 37x50cm. Cond.: R-G
Geni Peter '44 (1908 - 1969), olieverf op papier, stilleven 28x40cm. Cond.: R
Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G
Franco Ruggiero (Italiaanse School), olieverf op paneel, kustgebied met ruïne 48x33cm. Cond.: G
Plückebaum (Duitse School), ets op papier, poezen met kikker 20x25cm. Cond.: G
Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G
Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G