Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G
Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm
Antieke terracotta Pierrot omstreeks 1900 gesigneerd G Varenbergh 1873-1927 nr 1543, 54cm, Cond;G
Antieke terracotta figuur, dame met rok omstreeks 1900, gesigneerd Nelson nr 1104(chip voet en rok) 54cm Cond:R/G
Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Bronzen kat op marmeren voet 21e eeuw naar Botero, in goede staat 12x29x10cm.
Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G
Vier antieke figuren sport,20e eeuw met marmeren sokkel, voetballer, keeper man met discus en bowling 17-32cm. Cond:G
Chinese bronzen hoogwaardigheidsbekleder 19e/20e eeuw 32cm. in goede staat