Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.
Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg) met originele polychromie in goede staat 82x59x11cm.
Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie (verf laat gedeeltelijk los) 84x59x12cm. Cond.: R-G
Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie in goede staat 84x58x10cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een violist. Gesigneerd Raingo Freres, in zeer goede staat H.: 57cm. (mooie patina)
Groot bronzen figuur ca. 1900 van T. Cartier (Thomas Francois Cartier 1879 - 1943), voorstellende twee herdershonden in zeer goede staat met mooie patina 40x41x21cm.
Vier Zuid Duitse 18e eeuwse barok kerkelijke wandconsoles met handgestoken heilige figuren en originele polychromie in goede originele staat 53-58cm.
Bronzen 19e eeuws figuur van C. Marioton (Landius Marioton 1844 - 1919), voorstellend een boer met tamboerijn. Mooie patina in goede staat 44cm.
Bronzen figuur, gesigneerd A. Maubach (adolphe Maubach), voorstellend een violiste met hoed. Gemonteerd op zwart marmeren voet met mooie patina en in goede staat 44,5cm.
Bronzen/verzilverde 19e eeuws beeld van Geomer met ivoren handen en gezicht, voorstellend een nachtwaker of mijnwerker in goede originele staat 37cm.
Tafellamp ca. 1910 in Art Nouveau stijl met vergulde bronzen voet, voorstellend 3 Griekse dames met glas-in-lood (Tiffany stijl) kap. Lamp is gemonteerd op eikenhouten voet 63xø39cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880, gesigneerd C. Anfrie (Charles Anfrie 1833 - 1905). Voorstellend een jongen die zich op zijn achterhoofd krabt. Mooie patina en in goede staat.
Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Twee bronzen beelden ca. 1870 van Greil (Charles); 1x Faunesse Dansante en 1x Faune Dansant 36-37cm. Cond.: G
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur, voorstellend een zeeman met kijker ca. 1940, gemonteerd op zwart marmeren voet 37cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.
Twee bronzen danseressen 20e eeuw, gesigneerd GL. JR. Cohinet in goede staat H.: 46cm.
Zeldzaam groot Afrikaans beeld ca. 1900 met haar en dierenvel. In goede originele staat 104cm.
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Bronzen buste ca. 1900, ongesigneerd en zonder sokkel 18x15x8cm. Cond.: G
Grote Art Deco schaal van zwart marmer met twee bronzen paarden en koperen applicatie, "Ehrenpreis des Vereins Verliner Molkbs E.V. zur 43e Matviehausstellung 1930" in goede staat 17xø30cm.