Oosterse (of Perzische) bronzen wandplaquette, voorstellend een man met speer te paard (19e eeuw of ouder) 21x14x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.
Kavel diverse Chinese sterrebeelden, gemaakt van groen natuursteen. Rondom beslagen met ornamentuur (gestempeld, gemerkt). 12 Stuks 20e eeuw in zeer goede staat 5xø3,5cm.
Groot bronzen beeld, gesigneerd Milo. Voorstellend 2 dansende figuren op marmeren voet 21e eeuw, 47cm. Cond.: G
Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.
Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, par H. Huppe premier Appel ca. 1890. in goede originele staat 48cm.
Etienne Bagchus ( 1940 - 2012 Apeldoorn), bekende Hollandse beeldhouwer helaas in 2012 overleden, groot houten sculptuur op sokkel 182cm. Cond.: G
Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.
Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.
Oud compositie metalen engel met boog ca. 1900 in goede staat 36cm. Cond.: G
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G
Naakte bronzen knielende dame met hals-sieraad 21e eeuw op zwart marmeren voet 29cm. Cond.: G
Chinees bronzen opberg-sculptuur ca. 1900 voorstellend een voet bestaande uit 3 olifanten met daarop een toren (afdraaibaar). gestempeld aan onderzijde 48x22x23cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 2e helft 20e eeuw met marmeren voet. Voorstellend een danseres in Art Deco stijl 46cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Oud mahoniehouten handgestoken beeld voorstellend een Javaanse vrouw 2e helft 20e eeuw 50x40x25cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G
Twee oude Afrikaanse houten figuren met glaskralen en schelpen belijmd 19cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden figuur, belijmd met schelpen en rood-glazen parels 20e eeuw 29cm. Cond.: G
Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat
Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden plathoofdbeeldje, voorstellend een Oerang Oetan met touw 21x12x11cm. Cond.: G
Twee Zuid Duitse barok kerkelijke figuren met originele polychromie 18e eeuw in goede originele staat 32-33cm.
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Bronzen bewerkte schedel, gesigneerd Goldman 21e eeuw. gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 37x20x13cm.
Twee Oosterse bronzen shiva's 20e eeuw in goede staat 34-43cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R
Bronzen discuswerper, gesigneerd Myron, met zwart marmeren voet 21e eeuw 41x25x14cm. Cond.: G
Antieke bronzen dekseldoos, voorstellend een Afrikaanse hut met 2 musicerende figuren. Gestempeld met halve maan en toren 16x12x11cm.
Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Bronzen luipaard, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw, 32cm. Cond.: G
Bronzen uil met glazen ogen, gesigneerd Milo, met zwart marmeren voet 21e eeuw 25cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G
Grote Oosterse bronzen boedha 20e eeuw in goede staat 35x23x12cm.
Oude bronzen engel met boog, staande op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G
Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd
Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Bronzen skelet, gesigneerd Milo 21e eeuw op zwart marmeren voet 25x16x14cm. Cond.: G
Bronzen leeuw, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw 20x38x12cm. Cond.: G
Compositie metalen Art Deco beeld op zwart marmeren voet. Voorstellend twee duiven op wijnrank ca. 1930. 15x26x10cm. Cond.: G
Bronzen dame op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37cm. Cond.: G
Bronzen golfspeelster, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw 46cm. Cond.: G
Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G