This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Weens bronsje
No reserve price

-

Afrikaans houten beeld
Result: 15 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 62cm. Cond.: G

Bronzen jongen met varken
Result: 20 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G

4 Delen houtsnijwerk
Starting price 15 EUR

Vier delen oud Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw; 3x plaquettes met floraal decor, 1x houten sculptuur met vogels (stukje af) 38x10cm. en 26x14x10cm. Cond.: R-G

4 Beeldjes Bali
Starting price 20 EUR

Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.

5 Kleine beeldjes
Result: 20 EUR

Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G

Compositie jongen
Result: 25 EUR

Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G

Beeldje op wit marmer
Starting price 20 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Plastiek in brons patina
Result: 25 EUR

Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G

Meerschuim putto
Starting price 25 EUR

Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.

3 Afrikaanse beelden
Result: 30 EUR

Drie Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw 17-44cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Starting price 30 EUR

Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G

Bronzen monnik
Starting price 30 EUR

Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.

3 Kleine bronsjes
Starting price 30 EUR

Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Result: 30 EUR

Moderne bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, boek lezend meisje 6x12x5,5cm. Cond.: G

Bronzen hond
Result: 35 EUR

Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G

Aziatisch brons, god
Starting price 35 EUR

Oude bronzen olifanten boedha 20e eeuw in goede staat 14cm.

Kleine bronzen boedha
Starting price 40 EUR

Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.

Bronzen zittende schrijver
Starting price 40 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

Javaans houten beeld
Starting price 40 EUR

Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G

Beeldje, vrouw met zwaan
Starting price 40 EUR

Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G

Bronzen figuur, paarden
Starting price 40 EUR

Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd

Beeld, 2 duiven
Starting price 40 EUR

Compositie metalen Art Deco beeld op zwart marmeren voet. Voorstellend twee duiven op wijnrank ca. 1930. 15x26x10cm. Cond.: G

3 Beelden, vogels
Result: 40 EUR

Drie messing plated vogels 2e helft 20e eeuw; 2x grote kemphaan en 1x fazant. in goede originele staat 7-27cm.