Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G
Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Twee oude Chinese houtgesneden figuren 1e helft 20e eeuw (lampenvoeten). In goede originele staat 30-31cm.
Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Bronzen soldaat met marmeren voet ca. 1900 met reservistenpijp 15cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een liggende naakte vrouw met schelp. Monogram BK in goede staat 12x4x2,5cm.
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw; 3x plaquettes met floraal decor, 1x houten sculptuur met vogels (stukje af) 38x10cm. en 26x14x10cm. Cond.: R-G
Chinees handgestoken figuur ca. 1900 (lampenvoet), voorstellend een Chinese man met vissen. In goede originele staat 43cm.
Oud compositie metalen figuur voorstellend de dichter Milton (duim mist) 20e eeuw 47cm. Cond.: R
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.
Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G
Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.
Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G