Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Twee oude compositie metalen paarden (1 op marmeren voet) 20e eeuw 14,5x14x8cm. en 11x13x3cm. Cond.: G
Afrikaans natuurstenen vrouwelijk naakt beeld 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.
Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G
Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romein. Marmer minimaal beschadigd 18xø5,4cm. Cond.: G
Ruurd Hallema, bronzen figuur van een vrouw 18x6x3cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een Afrikaan met wandelstok, mand op het hoofd en diverse accesoires 65cm. Cond.: G
Oude bronzen kameel met ruiter 20e eeuw in goede staat 25x22x5cm.
Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.
Grote terracotta figuur, 1e helft 20e eeuw gesigneerd Anne de Uhdekerke, Nerlandse beeldhouerin voorstellende jongen met duiveneieren in de hand begeleid van een haan en duif. 71x39x40cm., Cond.:G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G