Prachtige grote Hongaars zilveren (800/000) ovale gelobte schaal met florale bewerking langs de rand (1937-1965), 39x33x18cm. ca. 1233gr. Cond.: U
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U