This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan W. van Konijnenburg, Valkenkop
Starting price 80 EUR

Toegeschrven aan W. van Konijnenburg. Monogram. 1868 - 1943. Valkenkop. Tekening op papier. Afmeting: H 11 x B 9 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Starting price 30 EUR

Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.

Cale ?, Boerderij
Starting price 50 EUR

Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Starting price 80 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

J. Hendriks, Havengezicht
Starting price 50 EUR

J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Andre Lambert, Frans havengezicht
Starting price 325 EUR

Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boerderij
Starting price 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Result: 110 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

J. ter Haar, Herderin met schapen
Result: 50 EUR

J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jansink, Vaas met bloemen
Starting price 30 EUR

Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Andre Arendsman, Pauze
Starting price 30 EUR

Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Starting price 30 EUR

G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk
Result: 40 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Result: 40 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Josef Mühlbeck., Riviergezicht
Result: 40 EUR

Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Starting price 200 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Starting price 30 EUR

Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

P. Armati, Portret jonge dame
Starting price 100 EUR

P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Dirk Jansen, Windmolen met kippen
Starting price 180 EUR

Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Marius Bauer, Portret Mata Hari
Result: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit
Result: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Starting price 500 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
Starting price 1.000 EUR

J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.

C. Raaphorst, Poezen
Starting price 1.650 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht
Result: 375 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.

B. van Straaten, Romantisch landschap
Result: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
Starting price 500 EUR

Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Hollands IJssel gezicht
Result: 600 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Starting price 150 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Starting price 400 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Toegeschreven verso J.H. Weyns
Result: 150 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Toegeschreven. Verso J.H. Weijns Rotterdam. Boerenhuis onder de bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad
Result: 500 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.

H.W. Paradys, Buitenhavenweg Schiedam
Result: 400 EUR

Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.

Wim Nefkens, Schaapskudde met herder
Starting price 100 EUR

Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam
Result: 220 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.

J. Boekhoudt, Hollands wintergezicht
Result: 100 EUR

J. Boekhoudt. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Bergpad met herders en schapen
Starting price 800 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Paardenkar in de duinen
Result: 150 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Paardenkar in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem
Result: 750 EUR

Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Starting price 150 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

S.T. Voorn Boers, Stilleven met fruit
Starting price 800 EUR

S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.

M.P. Arata, Diverse werken
Starting price 300 EUR

Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...

Onduid. gesig., Die Prediger
Starting price 25 EUR

Duitse School. O. ...?.... '68. Judaica schilderij. Die Prediger. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 59 x 43 cm. In goede staat.

J.C. Roelandse, Havengezicht Amsterdam
Result: 180 EUR

J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Havengezicht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.

B. Medema, Poldergezicht
Result: 50 EUR

B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Antiek schilderspalet met schilderij, 1910
Starting price 150 EUR

Antiek schilderspalet met schilderij. Circa 1910. Park voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

C. Groeneveld, Boerderij met boerin en punter
Result: 200 EUR

Cornelis Groeneveld. 1882 - 1952. Boerderij met boerin en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 50 cm. In goede staat.

Willem Rip, Ruiter langs vaart met molens bij avond
Starting price 200 EUR

Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

E. Houbolt, Landschap met bruggetje
Result: 150 EUR

Edouard Houbolt. 1885 - 1954. Landschap met bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht
Starting price 280 EUR

Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen
Result: 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder
Result: 80 EUR

Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Starting price 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Starting price 200 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

K. Bender, Hollands ijsgezicht
Result: 100 EUR

K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Starting price 30 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Starting price 30 EUR

Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

J.C. van der Heyden, Poldergezicht met koeien
Starting price 200 EUR

J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams' havengezicht
Result: 450 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Huib Daniels, Hollands havengezicht
Result: 140 EUR

Huib Daniels. 21e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J.M. van Beek, Zeilboten op zee
Starting price 90 EUR

Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.

V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug
Result: 80 EUR

V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Louis Nagelkerke, Halfnaakte Indonesische vrouw
Starting price 250 EUR

Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Herenportret
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut
Starting price 100 EUR

Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.

6x Karikatuur werken
Result: 450 EUR

Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...

L. Goffin, Schapen bij knotwilgen
Starting price 150 EUR

L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen
Starting price 180 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

C.J. Addicks, boerenvrouw
Result: 225 EUR

C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

J.J. van der Stap, Hollands havengezicht
Result: 65 EUR

J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 26 cm. In goede staat.

H. Rijkelijkhuijsen, Landschap met figuren
Result: 140 EUR

H. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Landschap met figuren. Twee krimpnaden. Afmeting: H 41 x B 29 cm. In redelijke staat.

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Result: 70 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Eén maal karper. Eén maal figuren decor. Houtsnedes op papier. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.

Verzamelalbum Oscar Graf
Starting price 150 EUR

Verzamelalbum Oscar Cäcilie Graf Ex Libris. Exemplaar nr. 44. Met negen diverse etsen, onder andere naakt. Etsen op papier. Afmeting: circa 9 x 12 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Rotsbranding
Starting price 90 EUR

Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ribbeling, Man in landschap
Starting price 60 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Ongesigneerd. Atelier. Man in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Moderne compositie
Result: 135 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie met gezichten. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 74 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas
Starting price 100 EUR

Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij)
Starting price 40 EUR

A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

J. Bevort, Opvliegende eenden bij avond
Starting price 60 EUR

John Bevort. Opvliegende eenden bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 115 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren
Starting price 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 10 x 13 cm. In goede staat.

J. Dona, Kweebloesem in vaas
Result: 100 EUR

Jan Dona. 1870 - 1941. Kweebloesem in vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Watermolen Haaksbergen
Result: 140 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 77 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorp op klip
Result: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.

Jan Voerman Jr., Rozenbottels in vaas
Result: 90 EUR

Jan Voerman Jr. 1925. 1890 - 1976. Nr. 18/75. Rozenbottels in vaas. Lithografie op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Serie van 10 antieke prenten
Starting price 80 EUR

Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.

Frans de Haas, Landschap met beek en figuur
Starting price 100 EUR

Frans de Haas. Circa 1920. Landschap met beek en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

3x Antieke gravures, Divers
Result: 60 EUR

Drie antieke gravures. 18e Eeuw. Handingkleurd. Amsterdam. Nieuwe kerk. Stadhuis van Vooren. De vernieuwde waag op den Dam. Gravures op papier. Afmeting: 38 - 43 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Starting price 110 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 73 x B 60 cm. In goede staat.

P. Cox, Hollands heidegezicht
Starting price 40 EUR

Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge?
Result: 50 EUR

K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

C. Camille of Camillo, Stilleven op tafel
Result: 50 EUR

C. Camille of Camillo. 19e Eeuw. Stilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 60 cm. In goede staat.