Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Toegeschrven aan W. van Konijnenburg. Monogram. 1868 - 1943. Valkenkop. Tekening op papier. Afmeting: H 11 x B 9 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1932. Windmolen met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.
Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.
Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Toegeschreven. Verso J.H. Weijns Rotterdam. Boerenhuis onder de bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.
Hendrik Wilhelm Paradys. 1894 - Buitenhavenweg Schiedam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 61 cm. In goede staat.
Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.
J. Boekhoudt. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.
Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Paardenkar in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Duitse School. O. ...?.... '68. Judaica schilderij. Die Prediger. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 59 x 43 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Havengezicht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.
B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Antiek schilderspalet met schilderij. Circa 1910. Park voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
Cornelis Groeneveld. 1882 - 1952. Boerderij met boerin en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Edouard Houbolt. 1885 - 1954. Landschap met bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Huib Daniels. 21e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.
V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...
L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 26 cm. In goede staat.
H. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Landschap met figuren. Twee krimpnaden. Afmeting: H 41 x B 29 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Eén maal karper. Eén maal figuren decor. Houtsnedes op papier. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.
Verzamelalbum Oscar Cäcilie Graf Ex Libris. Exemplaar nr. 44. Met negen diverse etsen, onder andere naakt. Etsen op papier. Afmeting: circa 9 x 12 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Ongesigneerd. Atelier. Man in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie met gezichten. Acryl op linnen. Afmeting: H 150 x B 74 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
John Bevort. Opvliegende eenden bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 115 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 10 x 13 cm. In goede staat.
Jan Dona. 1870 - 1941. Kweebloesem in vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 77 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.
Jan Voerman Jr. 1925. 1890 - 1976. Nr. 18/75. Rozenbottels in vaas. Lithografie op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.
Frans de Haas. Circa 1920. Landschap met beek en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 18e Eeuw. Handingkleurd. Amsterdam. Nieuwe kerk. Stadhuis van Vooren. De vernieuwde waag op den Dam. Gravures op papier. Afmeting: 38 - 43 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 73 x B 60 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
C. Camille of Camillo. 19e Eeuw. Stilleven op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 60 cm. In goede staat.